Od té doby, co jsem objevila tento tip, je moje žehlička opět jako nová! Mnoho lidí má velké potíže    s čištěním žehličky    . Pokud jste jedním z těchto lidí, jste na správné stránce. Níže se dozvíte,    jak rychle a snadno vyčistit žehličku    . Můžete to udělat, aniž byste se uchýlili k obvyklým chemickým produktům, které najdete na regálech supermarketů. Pro efektivní a ekonomické čištění žehličky stačí použít jednoduchou    zubní pastu    . Zubní pasta je ve skutečnosti nejen nezbytná pro ústní hygienu, ale    lze ji použít i k leštění kovů nebo navrácení přirozeného lesku stříbru    . Ze všech těchto důvodů    je možné čistit podrážku vaší žehličky zubní pastou    . Díky tomuto rychlému a snadnému tipu bude vypadat jako nový. Chcete vědět jak na to? Pokračujte ve čtení a nebudete litovat!

 S tímto jednoduchým trikem bude vaše žehlička opět jako nová

Zubní pastou můžete vyčistit žehlicí plochu žehličky a dodat jí skvělý lesk. Je to možné právě proto, že    zubní pasta obsahuje abrazivní aktivní složky, které dokážou odstranit stopy vodního kamene    . To znamená, že se žehlička bude opět lesknout jako nová. Ve skutečnosti,    pokud ji používáte velmi často, má žehlička tendenci se časem zašpinit    . V důsledku    neustálého kontaktu s látkami se deska stále více špiní, a proto má tendenci být neprůhledná    . Kvůli těmto skvrnám proto žehlička nemůže    po oblečení správně klouzat    .   Dalším problémem, který může poškodit desku, je voda v bojleru    . Ve skutečnosti    vápenec obsažený v této vodě pochází z odpovídajících otvorů    . Tento postup má tendenci   ucpat díry   den za dnem. Ze všech těchto důvodů je udržování podrážky v čistotě důležité a mělo by se provádět pravidelně. V tuto chvíli vše, co musíte udělat, je pokračovat ve čtení a zjistit, jak tento trik používat.

Jak vyčistit žehličku!

Před čištěním žehličky byste    ji měli po použití nechat úplně vychladnout a samozřejmě    ji vytáhnout ze zásuvky    . Poté můžete předmět snadno vyčistit. Nejprve byste měli    žehličku umýt směsí malé nádoby plné teplé vody a lžíce tekutého mýdla    . Měli byste    vzít starý zubní kartáček a nanést na štětiny trochu zubní pasty    , jako byste si čistili zuby. Poté musíte    žehličku silně třít, počínaje špičkou, dokud nebude pokryta celá plocha    . Díky kartáči dosáhnete na nejskrytější a nejobtížnější místa na žehličce. Tento proces budete muset samozřejmě    několikrát opakovat,    dokud nebude plech zcela lesklý a čistý. Nakonec budete muset pouze    dobře opláchnout, abyste odstranili všechny stopy zubní pasty    . Stačí    jej osušit čistým hadříkem    . To znamená, že žehlička pravděpodobně nezůstane mokrá.

Poradce

Pokud máte na žehličce spálená místa,    můžete použít stejný postup, ale doporučuje se použít mátovou zubní pastu    . Výsledek bude dokonalý! Vyzkoušejte to a nebudete litovat, že použijete tento tip! Užijte si úklid.