Ozdobte svou zahradu větvemi a kmeny, výsledek je velkolepý!

Chcete-li proměnit    svou zahradu ve skutečný ráj, můžete se naučit   znovu používat větve a kmeny stromů, jak si přejete.

S    větvemi    ,    klacíky    a    kmeny    si můžete zařídit zahradu, jak chcete. Jen se musíte nechat vést   svou kreativitou a svým know-how    .

Níže naleznete    mnoho zajímavých nápadů    , které vás mohou inspirovat k vytvoření zahrady vašich snů.

Zkuste to a nebudete litovat!

Ozdobte svou zahradu větvemi a kmeny, výsledek je velkolepý!

Abyste měli zahradu svých snů,    budete muset nasbírat jen pár větví    ,    kmenů    a    klacíků    a pustit se do práce.

Zde najdete    mnoho nápadů, které vás budou inspirovat    . Vaše zahrada bude pro příští sezónu jako stvořená a sousedé vám budou velmi závidět.

Ve skutečnosti si můžete    postavit květináče, které    můžete umístit přímo na zem ve vaší zahradě. Podívejte se na nápady níže a výsledek bude skutečně originální.

Můžete také    manipulovat s dříve nařezanými kmeny a vytvářet květináče s velkým vizuálním dopadem.

Místo toho se podívejte na fotografii níže a nechte se inspirovat k vytvoření krásného    závěsného květináče    . Dodá vaší zahradě jedinečný barevný nádech a rustikální styl, který tak milujete.

Chcete-li ozdobit prázdný kout vaší zahrady, můžete nasbírat několik tyčinek a složit je dohromady, abyste vytvořili    dokonalé schodiště    . Zde je několik nápadů.

Můžete si dokonce    jeden vyrobit v malém měřítku    a proměnit ho v jedinečný květináč.

Chraňte rostliny, které milujete,    vytvořením krytu    , jako je ten na fotografii níže.

Pokud    si chcete na zahradě vytvořit jakýsi salonek,    jednoduše použijte jako židle nějaké kmeny stromů. Zbytek přijde sám. Zde je několik nápadů, kterými se můžete inspirovat.

Na druhou stranu k vytvoření sugestivní a jistě výjimečné atmosféry stačí    použít velmi jednoduché truhly a světla    . Podívejte se na tento fantastický efekt.

Pohádkovou atmosféru můžete vytvořit také    vytvořením schodiště    , jako je to na obrázku níže.

Snažte se, aby byla vaše zahrada jedinečná. Nebudeš litovat.