Parfémujte a dezinfikujte podlahy: každý se mě ptá, co používám, vůně je cítit ze schodů!

Při dezinfekci a parfémování podlah se často předpokládá, že člověk musí utratit astronomické částky peněz na nákup produktů dostupných na pultech supermarketů.

Očividně to vůbec není pravda. Stačí použít    správné nářadí pro kutily    a naše babičky byly v tomto oboru opravdovými mistry.

Jednoduchá, přirozená a stará metoda, ale se vzrušujícími výsledky. Kromě čištění a dezinfekce se zápach bude nést po schodech, takže se vaši sousedé budou ptát, co jste použili.

Parfémujte a dezinfikujte podlahy: každý se mě ptá, co používám, vůně je cítit ze schodů!

Trik, jak mít podlahy čisté a zároveň lesklé, je velmi jednoduchý. V podstatě to hravě zvládnou i ty, které nejsou v domácnosti.

Navíc používáním tohoto    domácího léku můžete také trochu ušetřit, protože    nebudete muset kupovat chemické přípravky a vyhnete se tak znečištění životního prostředí.

Níže najdete, co musíte udělat.

Nejprve je třeba    nalít vodu do hrnce    a dát vše na oheň. Ihned přidáme    hrst bobkových listů a vše necháme přejít varem    .

Poté vypněte   oheň a nalijte do kbelíku.

Jakmile voda obsahující bobkové listy vychladne,    můžete začít čistit    .

Namočte     hadřík nebo mop do právě připraveného roztoku a poté podlahu umyjte jako obvykle    .

Výsledek    bude velmi voňavý,    po celém domě se rozšíří svěží a přirozené aroma.

Bobkové listy mají navíc    antibakteriální vlastnosti    , a proto jsou ideální k dezinfekci. Toto řešení je také ideální pro parkety, terasy a balkony.

Užijte si úklid.