Parfémujte podlahy: Každý se mě ptá, co používám, parfém cítíte ze schodů! Při    úklidu vašeho domova    je důležité    vyčistit podlahy    a zároveň zachovat příjemnou vůni, aby váš domov získal útulnou atmosféru, kterou chcete.   Chcete-li vyčistit podlahy ve vaší domácnosti    a příjemně vonět, není nutné kupovat velmi drahé produkty, které se běžně vyskytují na pultech supermarketů. Níže zjistíte,    jakou metodu     lze použít k parfémování jakéhokoli typu půdy. Jen s pár centy úsilí toho dosáhnete a výsledek bude lepší, než jste si představovali.

Voňavé podlahy: takhle to funguje s pár centy. Použijte tyto prostředky a vůně vydrží dlouho.

Pomocí některých z níže uvedených metod je možné čistit podlahy a    udržovat je ve skvělé vůni.     Pro každý typ půdy je třeba použít jinou metodu .

  • mramorové podlahy

Níže je uveden účinný způsob čištění mramorové podlahy. Nejprve musíte    určit, co potřebujete   :

  • 150 ml denaturovaného lihu
  • 15 ml Marseillské tekuté mýdlo
  • 3 litry vody

V tomto případě je třeba vzít kbelík a nalít do něj vodu, marseillské mýdlo a alkohol. Pak na to samozřejmě musíte dát hadřík a následně    podlahu umýt, aby byla dokonalá a voňavá, aniž by to způsobovalo nějaké problémy a potíže.   Pokud však vaše podlaha zapáchá, doporučuji přečíst si následující informace.

Co dělat, když podlaha zapáchá?

Pokud vaše podlaha zapáchá, můžete se uchýlit ke    starému a účinnému prostředku    . Marseillské mýdlo můžete použít   s vůní levandule    ,    kokosu    nebo    citronové trávy    . Tyto pachy neutralizují nepříjemné pachy na vaší podlaze a dokonale ji překryjí.     K odstranění nepříjemných pachů z podlahy lze také použít bílý vinný ocet . Jednoduše vytvořte směs    nalitím 3 litrů vody    a    15 mililitrů marseillského mýdla    do kbelíku a poté přidejte   4 lžíce denaturovaného lihu    ,    4 lžíce octa    a    20 kapek požadovaného esenciálního oleje    . Doporučuji používat  esenciální    oleje z levandule    ,    pelargónie   nebo citronu . Tuto směs byste však nikdy neměli používat    na mramorové podlahy nebo lesklé materiály,    protože je může navždy zašpinit nebo poškodit.

  • Parkety

K vyčištění parket    a jejich příjemné vůni stačí použít úplně jinou směs, která však dokonale odpovídá požadovanému výsledku. V tomto případě budete muset dát    3 litry vody do kbelíku    . Poté přidejte   15 gramů jedlé sody    a poté přidejte také    1 nebo 2 polévkové lžíce tekutého marseillského mýdla    . Samozřejmě, jakmile je směs vyrobena, budete muset podlahu vyčistit hadříkem, který byl předtím namočen ve směsi. Nakonec    vše osušte čistým suchým hadříkem    . Užijte si úklid.