Peroxid vodíku: Je nepřekonatelný proti nejodolnější špíně! Použijte to takto Produkt, který má různé funkce a který může být velmi užitečný nejen pro čištění koupelny,    je peroxid vodíku    . Níže je mnoho způsobů, jak jej použít. Ve skutečnosti se peroxid vodíku ukazuje jako jeden z nejlepších způsobů, jak optimálně vyčistit váš domov.

Peroxid vodíku: Je nepřekonatelný proti nejodolnější špíně! použijte to takto

S peroxidem vodíku můžete čistit a dezinfikovat   jako nikdy předtím. Tento produkt stačí správně používat a výsledek je zaručen.

  • 1. Žluté linie koupelny

Abyste se vyhnuli nevzhledným žlutým skvrnám na vaší toaletě, můžete použít peroxid vodíku. Vše, co musíte udělat, je přidat 300 mililitrů vody,    1 lžičku peroxidu vodíku    a    1 polévkovou lžíci jedlé sody    do misky    . Poté dobře promíchejte    , výsledek vložte do rozprašovače    a poté vše nastříkejte na postižená místa. Opakujte tyto jednoduché kroky několik dní, abyste dosáhli bezchybných výsledků.

  • 2. Osvětluje koupelnovou keramiku

Tento produkt je také ideální pro oživení keramiky ve vaší koupelně. Ve skutečnosti je ideální pro bělení spár mezi dlaždicemi. Jednoduše    vezměte hadřík z mikrovlákna nebo bavlny, navlhčete jej trochou vody a poté přidejte několik kapek peroxidu vodíku    . Poté hadříkem přetřete keramiku a spáry a    nechte 15 až 20 minut působit    . Vše, co musíte udělat, je opláchnout vodou.

  • 3. Žádné další vápenné usazeniny

Chcete-li odstranit vodní kámen z koupelny, jednoduše    zřeďte 120 až 130 mililitrů peroxidu vodíku v 1 litru vody a poté přidejte několik vloček marseillského mýdla    . V tomto roztoku můžete namočit hadřík z bavlny nebo mikrovlákna a poté otřít.

  • 4. Proti plísním

Peroxid vodíku je výborný na odstraňování plísní, které jsou nejen zdraví škodlivé, ale i nevzhledné. Chcete-li jej odstranit z koupelny, můžete    navlhčit vatový tamponek 3 nebo 4 kapkami peroxidu vodíku a poté jej otřít přes skvrnu od plísně    . Nechte roztok působit alespoň několik hodin a poté jej vydrhněte houbou. Bude to perfektní.

  • 5. Vyčistěte kohoutky

Peroxidem vodíku lze vyčistit i koupelnové toalety, kde se hromadí vodní kámen a nečistoty. Jednoduše připravte typ aerosolového čističe    nalitím 120 až 130 mililitrů do 1 litru vody    . Přidejte také    1 polévkovou lžíci tekutého nebo práškového marseillského mýdla    a    1 polévkovou lžíci jedlé sody    . Vše dobře promíchejte, poté výsledek nalijte do rozprašovače a poté nastříkejte do kohoutků. Pak to bude dokonalé! Zkuste vyčistit koupelnu podle těchto tipů a    jasně si všimnete rozdílu mezi před a po    . Pokud budete tento produkt používat správně, budete velmi spokojeni a budete moci využívat všechny jeho funkce. Vyhrňte si rukávy a udělejte pořádný úklid.