Podlaha a okraj toalety: efektivní metoda pro brilantní výsledek! Všechny místnosti v domě vyžadují    pečlivý a dostatečný úklid    . Koupelna samozřejmě       vyžaduje ještě pečlivější úklid a nikdy by se neměla podceňovat. Zejména  toalety   , i když jsou často špinavé, musí    být vždy dostatečně čisté, aby se zabránilo množení choroboplodných zárodků a bakterií    . Dobrým čištěním    odstraníte i nepříjemné skvrny zevnitř a dna toalety    . Na jeho správné čištění jsou na trhu jednoznačně účinné přípravky. Abyste se však těmto chemikáliím vyhnuli, můžete si vyrobit   vlastní směsi    , které jsou nejen velmi účinné, ale také    vám ušetří peníze    . Chcete vědět, jak udělat správnou směs? Budete muset pokračovat ve čtení, abyste to zjistili!

Podlaha a okraj toalety: efektivní metoda pro brilantní výsledek!

K    odstranění choroboplodných zárodků a bakterií z vaší toalety    , zejména těch, které ulpívají na okraji a dně toalety, můžete    použít velmi jednoduchou a rychle vyrobitelnou směs    . Díky použití této směsi    se dostanete na nejobtížnější místa a dokonale je vyčistíte    . Vaše toaleta tak    bude opravdu čistá a vydezinfikovaná a předejdete vzniku žlutých nebo černých skvrn    . Zde je to, co budete potřebovat, aby byla tato směs účinná. Nejprve budete potřebovat    velkou lahvičku s rozprašovačem    . Místo toho potřebujete tyto ingredience    :

  • 1 litr vody
  • 150 g kyseliny citrónové

K přípravě této směsi budete muset    do nádoby postřikovače nalít vodu uvedenou ve výše uvedeném seznamu      . Dále musíte    přidat kyselinu citronovou, nádobu pevně uzavřít a důkladně protřepat,    aby se přísady promíchaly. Po dokončení tohoto jednoduchého procesu byste měli    směs nastříkat na oblasti toalety, které chcete vyčistit, a poté ji nechat působit alespoň 10 minut    . Po uplynutí stanovené doby budete muset    vše pouze vyčistit, opláchnout a    řádně osušit.

Rada

Pokud nemáte doma kyselinu citronovou,    můžete ji nahradit jinými ingrediencemi    , které vám přesto poskytnou účinnou směs. Proto se můžete rozhodnout    přidat šťávu z jednoho citronu do 1 litru vody    a poté vše nalít do rozprašovače. Citron můžete nahradit i    2 lžícemi octa    . Pokud chcete, můžete   do   litru vody jednoduše přidat 1 polévkovou lžíci tekutého marseillského mýdla . Ať už si vyberete jakýkoli produkt na základě svých potřeb, bude to správná volba, protože    budete moci důkladně vyčistit toaletu    . S těmito produkty a touto jednoduchou technikou se dostanete i do oblastí, které se obvykle obtížněji čistí.   Použití těchto produktů vám navíc    poskytne perfektní kombinaci pro čištění a dezinfekci vaší toalety, aniž byste utráceli příliš mnoho. V tuto chvíli si stačí vybrat produkt, který chcete použít, a je hotovo. Stačí si vyhrnout rukávy a pustit se do práce. Užijte si úklid.