Pomerančové kůry dávám do horké vody, je to velmi účinný starodávný lék, který mě naučila moje babička! Při    úklidu domácnosti    není vždy možné dosáhnout požadovaného výsledku. I když utratíte spoustu peněz za nákup chemikálií v regálech supermarketů, výsledek není vždy přesně podle vašich představ. Abyste se takovému epilogu vyhnuli, můžete se uchýlit k  umění recyklace  . No a recyklací a tedy úsporou peněz lze vyrobit    výkonný, účinný a navíc voňavý odmašťovač    . Stačí    použít nějaké zbytky jídla    a budete mít odmašťovač schopný vyčistit všechny povrchy, i ty nejchoulostivější. Ve skutečnosti díky tomuto    domácímu odmašťovači můžete    odvápnit i spáry pracovní desky a dlaždic    . Výsledek bude dokonalý. Chcete vědět, jak vyrobit tento levný domácí odmašťovač? Tak čtěte níže!

Domácí odmašťovač: recyklujte a ušetřete pomerančové kůry. Výsledek bude dokonalý!

Chcete-li mít čistý dům, není vždy nutné uchýlit se k drahým produktům ze supermarketu. Někdy stačí    použít babiččiny léky    a výsledek bude lepší, než si představujete. Chcete-li vyrobit    účinný   domácí odmašťovač , jednoduše recyklujte některé pomerančové kůry    . Recyklací tohoto odpadu získáte fenomenální produkt. K výrobě odmašťovače    musíte použít    :

  • 300 ml horké vody
  • 4 nebo 5 pomerančových kůr
  • 300 mililitrů alkoholu
  • 300 ml bílého octa

Pokud si přejete, můžete    pomerančovou kůru nahradit kůrou z mandarinky nebo citronu    . K přípravě tohoto produktu musíte    dát všechny předchozí ingredience do mísy a nechat vše týden odpočívat    . Po uplynutí stanovených dnů můžete    výsledek přenést do rozprašovače    . Jednoduše   nádobu silně protřepejte    mezi rukama a poté    ji naneste na ošetřovaná místa    . Vlastně ho můžete použít jako normální odmašťovač a výsledek bude šílený.

Další prostředky k použití

Dalším prostředkem, který může být účinný, je    použití sody Solvay    nebo jedlé sody, které by neměly být zaměňovány s louhem sodným. Tento produkt je opravdu velmi univerzální a účinný. Ve skutečnosti    je schopen vyčistit mnoho povrchů a dobře odmastit a přitom je šetrný k životnímu prostředí    . Proto, abyste toho dosáhli, musíte    jej použít ve směsi    složené z:

  • 500 ml vody
  • 25 g sody Solvay
  • 10 g prostředku na mytí nádobí

Stačí    vzít misku a nalít do ní vodu    . Poté jednoduše přidejte    jedlou sodu a mýdlo a míchejte,    dokud se vše nerozpustí. Jakmile je získána požadovaná směs,    mohou být všechny povrchy, které mají být ošetřeny, očištěny a odmaštěny.   V tomto bodě je jasné, že dodržováním    těchto pokynů bude možné vyvinout účinný a ekonomický odmašťovač    . Vyhrnutím rukávů    budete moci vyčistit kuchyňské povrchy    ,    dlaždice    ,    okenice    a vše, co chcete. Ať už se rozhodnete použít jakýkoli lék, výsledek bude výjimečný. Navíc již nebudete muset zatěžovat svou peněženku nákupem produktů, které nikdy nebudou tak účinné jako ty uvedené na této stránce. Dobrá práce.