Popínavé rostliny v zahradě: zjistěte, které z nich jsou nejlepší, abyste ji proměnili v barevný ráj!

Aby byla vaše    zahrada    skutečným rájem, můžete ji ozdobit    krásnými popínavými rostlinami    .

Popínavé rostliny ,       které použijete k tomu, aby byla vaše zahrada jedinečná, mohou    bohatě kvést    nebo    svými listy vytvořit autentickou zelenou stěnu    .

Níže jsou uvedeny    některé druhy, ze kterých si můžete vybrat    v závislosti na vašich osobních potřebách a vkusu.

Na co čekáš? Pokračujte ve čtení a vaše zahrada bude přesně podle vašich představ.

Popínavé rostliny v zahradě: zjistěte, které z nich jsou nejlepší, abyste ji proměnili v barevný ráj!

V závislosti na vašich potřebách můžete zahradu proměnit v opravdový    ráj   pomocí nádherných popínavých rostlin.

Je zřejmé, že existují všechny druhy. Níže však naleznete výběr    5 popínavých rostlin,    ze kterých si můžete vybrat. Ať už je vaše volba jakákoli, bude to ta správná.

  • 1. břečťan

Břečťan je rostlina, která dokáže produkovat vynikající pokrytí listem a je velmi odolná. Tato rostlina má    vynikající pokrytí listy i ve stinných podmínkách    . Jeho listy    mohou být zelené nebo pruhované s bílou    .

  • 2. Znovuobjevuji sám sebe

Tato rostlina je také známá jako „    falešný jasmín    “ a    běžně se používá k ozdobení verand a oblouků    . Listy    jsou velmi intenzivní    a květy mají krásnou    bílou barvu    . Navíc jeho    vůně je opravdu velkolepá    .

  • 3. Hroch

Místo toho má tato liána schopnost produkovat   krásné květy     od    růžové po odstíny modré,   a to i do pozdního podzimu.

  • 4. Bignonia

Pro    letnější květy    je možné zvolit jako rostlinu Bignonia. Listová    pokrývka této rostliny je o něco méně intenzivní, ale    v létě vytváří květy připomínající   odstíny žluté    ,    oranžové    a dokonce    sytě červené    .

  • 5. Vistárie

Pro    vynikající pokrytí listy a také vynikající kvetení    je vistárie perfektní rostlinou. Tato rostlina    je ideální pro použití v kůlně nebo altánku    . Květy této rostliny    sahají od bílé po vistárii a růžovou    a má také    tu vlastnost, že rychle pokryje povrch pergoly a kůlny    .

Budete si muset vybrat pouze popínavou rostlinu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Dobrá práce.