Správné čištění  oken    může být zdlouhavý, dokonce nudný úkol, protože výsledek nikdy není takový, jaký jste očekávali.

Abychom dosáhli dokonalého úklidu, často se spoléháme na určité produkty nabízené na pultech supermarketů. Tyto produkty však    ne vždy poskytují požadovaný výsledek    a jsou také velmi drahé.

Abyste tedy zbytečně neutráceli peníze,    doporučuji vám použít velmi jednoduchý tip od babičky    . Chcete-li provést dobrý úklid, potřebujete jen trochu    mastku    a výsledek vás zanechá beze slova.

Chcete vědět, jak jej používat? Přečtěte si níže a nebudete litovat!

Přidám 2 polévkové lžíce do vody a moje okna jsou vždy čistá a lesklá!

Lesklá okna  mohou být pro úklidové práce skutečnou noční můrou. Pro prevenci pocení existuje    babský lék    , který bude perfektní i pro ty, kteří tyto domácí prostředky neznají.

Vše, co musíte udělat, je získat    dětský prášek    a můžete jít.

Zde najdete vše    potřebné    :

  • 2 polévkové lžíce pudru
  • 700 ml vody

Dále budete potřebovat    misku    ,    rozprašovač    ,    nálevku    a také    suchý bavlněný hadřík    .

Stačí si vyhrnout rukávy a začít připravovat kouzelnou směs na čištění oken.

metoda

Je velmi jednoduché vyrobit tento produkt vhodný pro čištění oken vlastníma rukama.    Do nádoby je nutné nalít vodu a mastek    .

Poté    důkladně promíchejte    , abyste odstranili všechny hrudky. Jakmile je mastek zcela rozpuštěn,    vše, co musíte udělat, je nalít jej přes nálevku do rozprašovače    . Poté    lahvičku dobře protřepejte a poté nastříkejte roztok přímo na sklenici    a    vše osušte bavlněným hadříkem    .

Pokud chcete,    můžete roztokem navlhčit i čistý hadřík a přidržet jej blízko oken, aby je dobře omyli    . Stručně řečeno: můžete si vybrat a použít nejlepší metodu nezávisle.

V tuto chvíli stačí shromáždit vše, co k tomuto úklidu potřebujete, a vyhrnout si rukávy. Můžete tak ušetřit a mít konečně čistá a lesklá okna již nebude problém.

Užijte si úklid.