Babiččiny produkty    jsou nezbytné pro snadný, ekonomický a bez drahých chemikálií úklid domácnosti.

Ve skutečnosti se na této stránce dozvíte, že    pivovarské kvasnice    mohou být také cenné pro čištění určitých částí domu.

Jednoduše postupujte podle jednoduchých tipů níže a nakonec dosáhnete    skutečně efektivního výsledku a zároveň ušetříte peníze    .

Chcete-li se rozloučit s drahými chemikáliemi na pultech supermarketů, jednoduše čtěte níže.

Prošlé pivovarské kvasnice: Od té doby, co jsem objevil tuto metodu, už je nevyhazuji!

Pivovarské kvasnice    jsou jednou z nejpoužívanějších surovin při vaření. Jakmile však vyprší, dá se využít důmyslnými způsoby.

Ve skutečnosti    je ideální pro čištění kuchyní a koupelen    . Skvěle se hodí zejména k    odstranění nepříjemných pachů z lapače dřezu a také z toalety    .

Pokračujte ve čtení a zjistěte    postupy, které musíte dodržovat,    abyste mohli tyto úkoly čištění provést.

  • 1. Jak odstranit nepříjemný zápach z kuchyňského dřezu

Odstranění zápachu z odtoku kuchyňského dřezu    je velmi jednoduché. Jednoduše    vezměte 1 kostku pivovarských kvasnic a vložte ji do džbánu do poloviny plné vody    . Poté musíte dobře promíchat, aby se droždí rozpustilo.    Přidejte také 2 lžíce cukru    a dobře promíchejte. Tímto způsobem    můžete odstranit všechny bakterie a plísně, které jsou v odtoku    a které nevyhnutelně způsobují nepříjemný zápach.

Vše, co musíte udělat, je    slít výslednou směs do odpadu a nechat 30 minut odležet    .

Mezitím naplňte rendlík vodou. Poté vařte na sporáku.    Po půl hodině nalijte horkou vodu do odpadu,    abyste dokončili čištění. Časem nepříjemný zápach úplně zmizí.

  • 2. Jak odstranit nepříjemný zápach z toalet

Chcete-li    vyčistit toaletní potrubí,    jednoduše    naplňte hrnec vodou a položte jej na sporák,    aby se zahřál.    Když je voda horká, vezměte 1 kostku pivovarských kvasnic a rozdělte ji na polovinu    . Polovinu slijte    do odpadu a ihned zalijte horkou vodou    . Nechte tento DIY tip   přes noc    .

Druhý den ráno    se pivovarské kvasnice zcela rozpustí    a rozvinou své    antibakteriální vlastnosti, které eliminují nepříjemný zápach    . Nakonec    stačí jen spláchnout záchod    a toaletu můžete bez problému používat.

Vyzkoušejte tyto levné a účinné domácí prostředky. Už se bez něj nikdy neobejdete.

Užijte si úklid.