S recyklovanými paletami ve stylu shabby chic můžete snadno a ekonomicky obnovit atmosféru svého domova. Tento všestranný materiál lze použít různými způsoby k vytvoření jedinečných a personalizovaných interiérových doplňků, aniž byste museli utrácet jmění. Zde je několik nápadů, jak přeměnit palety a přidat do vašeho interiéru nádech ošuntělého chic:

Recyklace palet: mnoho nápadů na vytvoření interiérových doplňků ve stylu shabby chic

Velmi jednoduchou možností je vyrobit rámy    celé z palet    . Je to opravdu jednoduché.

Samozřejmě si můžete vyrobit i   svícny    , které můžete umístit na zeď. Na paletu umístěte háček a můžete na něj umístit svíčku, například ze skleněné nádoby.

  Stejným způsobem můžete vytvořit nástěnný květináč . Zkrátka stačí nechat prostor pro svou kreativitu a vše půjde velmi snadno.

Můžete také    umístit polici na prázdnou stěnu nebo vytvořit perfektní polici do vaší kuchyně. Tímto způsobem můžete také získat další prostor.

Recyklací palety můžete vyrobit      designové nástěnné hodiny . Nikdo ti neuvěří, že jsi to udělal.

Chcete-li    ozdobit prázdnou stěnu,   můžete se opět inspirovat jednoduchými nápady uvedenými níže.

Kombinací shabby chic stylu s paletou můžete také vytvořit    pohodlný a dekorativní věšák  , jako je ten na obrázku níže. I pro ty, kteří nejsou na tyto kutilské úkoly zvyklí, je to dětská hra.

Místo toho se podívejte na fotografii níže, abyste viděli, jakou     originální a užitečnou kancelář si můžete vytvořit pouhým vyhrnutím rukávů.

Paletu samozřejmě můžete použít i k vybavení    pokoje    ve stylu shabby chic. Zde je několik nápadů pro navrhování dekorativních čel.

Použijte paletu v    koupelně    , jak je znázorněno na fotografii níže. Chce to jen chvilku!

Paletu můžete také použít k vytvoření    pohodlného mobilního stolu    v dokonalém shabby chic stylu. Položte kolečka na paletu a vše bude perfektní.

Dále, s trochou znalostí, lze z tohoto jednoduchého materiálu vyrobit mnoho dalších dekoračních doplňků.

  1. Pohovky a křesla    : Použijte palety jako základ pro výrobu pohovek a křesel a přidejte polštáře a přikrývky ve stylu ošuntělého elegantního stylu, aby to bylo útulné.
  2. Police a knihovny    : Použijte palety k vytvoření knihoven a nástěnných polic ideálních pro vystavení dekorativních předmětů, rostlin a rámů obrazů.
  3. Čela postele    : Natřete nebo ozdobte palety a připevněte je ke stěně za postelí, abyste vytvořili rustikální a originální čelo.
  4. Zahradní nábytek    : Přeměňte palety na jídelní stoly, židle a lavice, abyste svému venkovnímu prostoru dodali ošuntělý elegantní nádech.
  5. Rámy na zrcadla a obrazy    : Použijte pásy palet k vytvoření rustikálních rámů na zrcadla, obrazy a fotografie.
  6. Skladování a kontejnery   – Vytvářejte krabice a koše z nařezaných a sestavených palet, které jsou ideální pro uspořádání a skladování předmětů úhledně a dekorativně.
  7. Květináče a květináče    : Znovu použijte palety k výrobě květináčů a květináčů na rostliny a květiny a dodejte vaší zahradě nebo balkonu přirozený a rustikální nádech.

S trochou kreativity a fantazie lze palety proměnit v nádherné interiérové ​​doplňky, které dodají vašemu domovu kouzlo a autentičnost shabby chic stylu.