Je známo, že plastové sáčky  jsou škodlivé pro životní prostředí. To však neznamená, že se správným nápadem se mohou stát něčím zcela novým a nečekaným.

Ve skutečnosti  můžete s trochou kreativity recyklovat igelitové tašky  a následně je využít úplně jinak.

Recyklace plastových tašek: spousta skvělých a kreativních nápadů

Může se to zdát nemožné, ale  s igelitovými sáčky můžete vytvořit předměty plné kreativity  , které vás na první pohled ohromí.

Nejprve vám dáme návod  , jak  si vyrobit Plann, stuhu, kterou si vyrobíte z igelitových sáčků  a se kterou vyrobíte spoustu věcí.  Po videu najdete mnoho kreativních nápadů,  které vás inspirují.

Nyní se bavte se stuhou vyrobenou z recyklovaných plastových sáčků. Jak? Můžete si například vyrobit opravdu lahodné  ubrousky s háčkem  . Stejnou technikou můžete také vytvořit držák objektu  .

Pokud chcete, můžete si pořídit i  velké koše  , které můžete použít v jakémkoli rohu domu, který chcete. Budou velmi užitečné. Zde je několik fotografií, kterými se můžete inspirovat.

Proměňte své plastové tašky různých barev na  koberec  jakékoli velikosti, kterou chcete. Je to jednodušší, než si myslíte a výsledek bude barevný a bláznivý.

V obývacím pokoji nebo v jakémkoli rohu domu  si můžete vyrobit mnoho pufů v různých barvách a velikostech  . Inspirujte se fotkou níže.

Pokud chcete, můžete z něj také udělat praktickou a lahodnou  tašku  . Zde je několik nápadů, kterými se můžete inspirovat.

Pokud chcete, můžete tyto plastové sáčky recyklovat a obnovit tak  staré židle  , které jste dlouho nepoužívali.

Nyní se stačí zapojit a pokusit se  vytvořit super originální předměty , které se budou líbit každému  . Nikdo vám neuvěří, že jste k tomu použili pouze igelitové sáčky.

Dobrá práce a dobrá recyklace.