Recyklujte palety: ozdobte svůj domov v ošuntělém šik stylu. Je to snadné a ekonomické Abyste svůj domov přeorganizovali a dodali mu úplně jinou atmosféru, můžete se inspirovat    stylem shabby chic    . Tímto stylem se můžete držet a zařídit si tak dům podle pravidel    recyklací některých palet    . S    dřevěnou paletou    můžete vytvořit   shabby chic dekorace    , které si zamiluje celá vaše rodina. Navíc si dům zařídíte zdarma, použijete jen svou kreativitu a trochu ruční práce. Jste připraveni udělat svůj domov originální a útulný? Přečtěte si níže a nebudete litovat!

Recyklujte palety ve stylu shabby chic: tímto způsobem můžete zařídit svůj domov ekonomicky. Příliš snadné.

Nechte se inspirovat  následujícími nápady a řiďte se pokyny    ve stylu shabby chic   a ozdobte svůj domov    recyklací palet   . S    paletou    můžete provádět řadu dekorativních prací, které nezůstanou bez povšimnutí vašich hostů. Pokud máte například    prázdnou zeď    , kterou nevíte, jak ji ozdobit, můžete    se inspirovat nápadem na fotografii níže    . Jeho vyplnění je velmi jednoduché.

S paletou a několika skleničkami můžete vyrobit   svícny    v dokonalém shabby chic stylu.

Pokud si přejete,    můžete také použít paletu k vytvoření rámečků    , které odpovídají tomuto stylu. Díky získanému výsledku budete moci ozdobit zeď fotografiemi, které pro vás znamenají nejvíce.

Pomocí kuliček vytvořte elegantní  polici, na kterou můžete také umístit předměty, které si vyberete.

Stejně tak si můžete vytvořit    pohodlný a dekorativní věšák  , který můžete umístit poblíž vchodových dveří. Jak zařídit pokoj bez velkého úsilí.

Paletu můžete také použít k výrobě krásných    shabby chic nástěnných hodin    . Bude to šílené.

Paleta vám umožní vytvořit    dokonalý konferenční stolek  , který umístíte do obývacího pokoje, třeba mezi televizi a pohovku. Jednoduše připevněte kolečka na dno palety a máte hotovo.

Pokud však potřebujete   v koupelně více místa    , můžete se inspirovat nápadem, který vidíte na fotografii níže.

Místo toho si postel vyzdobte paletami. Můžete jej převést do      originálního a extrémně ekonomického rozlišení .

Pokud naopak chcete    své paletce dodat retro nádech, můžete použít následující techniku. Ve skutečnosti můžete    dřevo natřít základním nátěrem a poté    nanést barvu požadované barvy. Pak jednoduše položte    list novin, nechte je několik minut přilnout k paletě a poté je odstraňte    . Výsledek bude lepší, než se očekávalo. Zde vám zanecháme fotonávod, který vám může pomoci.

Pusťte se do práce a váš dům bude ještě krásnější.