Recyklujte plechovky ve stylu shabby chic: mnoho nápadů a štítků ke stažení zdarma   Pokud    se vám plechovky nashromáždily, můžete je znovu použít k ozdobení vašeho domova. S trochou ruční práce můžete své    dózy proměnit   v autentický    interiérový doplněk ve stylu shabby chic    . Chcete-li dát svým sklenicím nový život a    vyzdobit svůj domov tím nejúžasnějším stylem současnosti,    stačí se inspirovat následujícími jednoduchými nápady. Všechno jsou to    jednoduché a originální nápady    , které vám umožní v několika krocích dodat vašemu domovu požadovaný styl.

Recyklujte plechovky ve stylu shabby chic: mnoho nápadů a štítků ke stažení zdarma

Je snadné přeměnit vaše   staré brýle na styl shabby chic   . Tímto způsobem můžete vyzdobit svůj domov originálním způsobem jen tím, že provedete perfektní  recyklaci   . Provázkem můžete například      ozdobit své sklenice a vytvořit tak skutečně nádherné doplňky do interiéru.

Můžete také recyklovat   jutovou tkaninu    pro dokonalý příklad rustikálního shabby chic stylu.

Samozřejmě ozdobte své brýle    tím, že je namalujete ve stylových barvách    a přidáte nějaké    umělé květiny    pro dokončení vzhledu. Takže to nezůstane bez povšimnutí.

Pokud máte rádi bílou barvu    , můžete si vytvořit malou vázu pro svou oblíbenou rostlinu v několika krocích. To bude určitě chvíli trvat!

Můžete také použít   zbytky látek    a vytvořit shabby chic nádobu, která potěší každého, dokonce i toho, kdo tento styl nijak zvlášť nemiluje.

Pokud však chcete udělat trochu složitější úkol,    můžete použít staré štítky a nechat je stárnout,    abyste dosáhli jedinečného výsledku. Ke stárnutí etiket    budete potřebovat kávu, mletou skořici    ,    hnědý cukr    a jako nástroje    budete potřebovat talíř    a    lžičku    .

Nalijte    připravenou moka kávu do šálku a    počkejte, až vychladne    , než přidáte   pár lžic skořice    a    trochu hnědého cukru    . Poté namočte štítky, které chcete použít, jeden po druhém a dobře je nařežte.

Níže si můžete stáhnout   obrázky    těchto štítků       pro použití na vašich plechovkách.

Zde najdete    všechny výtvory, které můžete získat    .

S touto    kutilskou prací můžete znovu vytvořit ten nejdokonalejší shabby chic styl,    jaký jste kdy viděli pro váš domov, díky plechovkám. Vyzkoušej to teď! Bavte se recyklací.