Recyklujte staré vázy: mnoho kreativních nápadů pro váš domov! Pokud máte vázy    , které se vám již nelíbí    , můžete se rozhodnout je nadále používat ,    ale jednoduchým a jistě zábavným způsobem je obnovovat    . Místo toho, abyste    se zbavili svých starých, nevzhledných váz, můžete    jednoduchými a kreativními způsoby zcela změnit jejich vzhled. Tímto způsobem    získáte zcela nové vázy, aniž byste utratili jediný cent    , zatímco budete provádět recyklaci, která vám umožní projevit vaši kreativitu. Postupujte podle níže uvedených nápadů a během několika okamžiků je uveďte do praxe.

Recyklujte staré vázy: mnoho kreativních nápadů pro váš domov!

Jednoduchým a originálním způsobem můžete    dát svým starým vázám nový život jejich pouhou obnovou    . K tomu    je můžete obložit předměty, které chcete    a za pár okamžiků budete mít zcela nové vázy, aniž byste museli utrácet peníze navíc. Ve skutečnosti můžete své staré vázy zakrýt    dřevěnými kolíky    pro rustikální a minimalistický výsledek.

Zpracováno pomocí VSCO s předvolbou a6

Pokud máte rádi rustikální styl, můžete si vázy obložit    dřevěnými tyčemi    . Stačí zajistit provázkem a je hotovo.

Svou starou, nyní již rozbitou vázu můžete překrýt provazem    ,    abyste dosáhli výsledku, který nemůže zůstat bez povšimnutí.

Možná zakryjte vázu pytlovinou    ,    je to ideální pro zakrytí cínové vázy. Pokud však chcete originálnější výsledek,    můžete jutu zkombinovat s   jiným typem látky    pomocí jehly a nitě a vytvořit tak elegantní a originální obal na vázu.

   K obnovení vaší vázy použijte    kroucenou bavlněnou nit . Inspirujte se následujícím nápadem.

Totéž můžete udělat také    recyklací starých džín.

Můžete také    recyklovat látkové sáčky, ideální pro zdobení vaší staré vázy.

Vyrobte si také    papírové tašky    a třeba je ozdobte vyraženými písmeny. Inspirujte se fotkou níže.

Nezapomeňte, že skutečně sofistikovaného výsledku dosáhnete pouhou recyklací obyčejného    slaměného koše    .

Starý svetr můžete samozřejmě také recyklovat       . Výsledek vás nechá beze slov a jeho dosažení vám zabere 5 minut.

Bavte se recyklací.