Když je pěkné počasí, čištění a    odstraňování rzi ze zábradlí balkónů   je nezbytné, abyste si mohli naplno užít svůj venkovní prostor.

Abych dosáhl   dobrého recyklačního výkonu a hospodárnosti    , již nekupuji chemické a specifické produkty dostupné v obchodech a supermarketech, ale    používám směs přírodních produktů, které dělají rozdíl    .

No a na odstranění   rzi    ze zábradlí a všech železných předmětů na mém balkoně používám domácí směs, která obsahuje pouze kuchyňské produkty.

Proces, který používám, je opravdu jednoduchý a přístupný všem.    To znamená , že zábradlí a můj železný nábytek jsou jako nové    .

Rez: S tímto prostředkem ji odstraním za 1 minutu. Je také ideální pro železný nábytek.

Když přijde teplo, je nutné využít výhod svých venkovních prostor. Proto je bezpodmínečně nutné   odstranit rez ze    zábradlí balkónů a žehlit nábytek.

Aby to bylo rychlé a snadné, vždy používám    domácí směs vyrobenou pouze ze surovin dostupných v každé kuchyni    .

 Nejprve  zábradlí opráším  hadříkem. Pak můžu začít!

  Jako přísady používám    jemnou sůl a citron . Stačí vše smíchat dohromady a je hotovo. Zde můžete zjistit, co přesně dělám.

Metoda

Začnu    tím, že do misky jednoduše nasypu 3 díly jemné soli a 1 díl citronové šťávy    . Dále    smíchám ingredience a vyndám plastový štětec    .    Směsí namočím kartáč    , dobře namočím a poté    začnu drhnout rezavé části zábradlí i špinavé části    .

Na konci této práce    nechám směs deset minut uležet    a poté zbytky odstraním vlhkým hadříkem    .

Stejný postup platí i pro čištění železného nábytku    . Zde také snadno odstraním rez a nečistoty.

V tuto chvíli stačí shromáždit vše potřebné a pustit se do práce. Díky tomuto úklidu bude balkon opět perfektní pro teplé a slunečné dny, které nás čekají.

Užijte si úklid.