Obnovte staré vázy: mnoho nápadů zdarma! Je to velmi jednoduché. Pokud máte   staré vázy    , nemusíte je schovávat ani vyhazovat, ale můžete    je obnovit svou fantazií.   Ve skutečnosti    můžete své vázy obnovit, aniž byste utratili jediný cent, jednoduše tím, že se inspirujete velmi jednoduchými a originálními nápady, které najdete níže    . Se všemi těmito nápady vytvoříte něco jedinečného a výsledek bude super kreativní.

Rozbité a staré terakotové květináče, podívejte se, jak je mohu recyklovat!

S trochou fantazie a trochou ruční práce    můžete své staré vázy během chvilky obnovit    . Pokud máte více než jednu rozbitou vázu, můžete vytvořit krásné aranžmá pro vaši zahradu.

Nebo si vytvořte minizahrádky recyklací rozbitých květináčů

Použít můžete i   klacíky    nebo    kameny    .

Pro rychlou práci můžete       na vázu nakreslit roztomilý obličej .

Pokud chcete,    můžete vázu také otočit dnem vzhůru a zalít trochou barvy,    aby se vše během chvilky obarvilo. Je to velmi jednoduché a velmi rychlé.

S barevným nádechem můžete také    vytvářet různé odstíny, takže budete mít mnoho odstínů své oblíbené barvy    .

Pro další práci s recyklací můžete    nalít několik kapek laku na nehty do nádoby s vodou    . Poté promíchejte a namočte sklenici. Výsledek bude mimořádný.

Bavte se vytvářením    geometrických obrazců    v barvách, které chcete.

Můžete také malovat své vázy a    znovu vytvořit své oblíbené ovoce    .

Natřete staré hrnce    barvou na tabuli    . Podívejte se na níže uvedený fotonávod a inspirujte se.

Chcete-li, aby vaše vázy byly originální, můžete použít    techniku ​​mozaiky    , třeba pomocí fragmentů vašich rozbitých talířů.

Pokud si přejete, můžete své vázy vyložit také    zbytky látek    .

Stačí se inspirovat nápady na této stránce. Všechny jsou jednoduché a plné kreativity. Stačí si vybrat tu, která se vám nejvíce líbí a obnova vašich starých váz bude dětskou hrou. Musíte to prostě zkusit. Bavte se recyklací.