K přípravě domácího léku    , který promění slabé, matné a lámavé vlasy na    lesklé,  silné    a zdravé,  jednoduše použijte rozmarýn    .

Rozmarýn je bezesporu rostlinou hojně využívanou v kuchyni, ale má výborné vlastnosti i na vlasy a pokožku.

V tomto případě budete moci zjistit, jak může být    rozmarýnová voda    , velmi jednoduchá na přípravu,    dokonalým tonikem proti vypadávání vlasů    .

Chcete-li zjistit, jak je to možné, čtěte dále.

Rozmarýn: Přidejte vroucí vodu a použijte tento prastarý lék, který ženy v domácnosti stále znovu objevují.

Estetické    výhody rozmarýnu    pocházejí z jeho bohatství   na minerály    a    vitamíny    .

Ve skutečnosti je vitamín A   obsažený v rozmarýnu antioxidační živinou, která pomáhá    bojovat proti volným radikálům   , udržuje    pokožku    a    sliznice zdravé,   chrání zrak    a    předchází některým nemocem    .

Vitamin    C    je na druhé straně schopen    udržet silné kosti    a zaručit   zářivou pokožku.

V tomto případě je však potřeba především    vitamín B    , který    je pro vlasy výborný,    protože obsažené živiny jim umožňují růst    a činí je pevnými a elastickými    .

Rozmarýn navíc    obsahuje minerály, jako je železo,    a proto jej mnozí doporučují užívat jako přírodní lék na chudokrevnost.

Proto je rozmarýn nezbytný v    boji proti vypadávání vlasů a aktivaci krevního oběhu ve vlasové pokožce    .

Jediné, co musíte udělat, je zjistit, jak připravit tento fantastický nálev.

Rozmarýn: Jak připravit nálev na vlasy.

Tento domácí nálev    působí jako vlasové tonikum a vyrovnává tvorbu kožního mazu    . Proto  je   ideální pro lidi se suchými konečky a mastnou pokožkou hlavy. Navíc      vlasům dodává lesk    a    barvu . Neustálým používáním tohoto nálevu    na tmavé vlasy   budou    jasnější a zářivější    .

Ingredience k použití    jsou:

  • 100 g listů rozmarýnu
  • 3 sklenice vody

Je třeba mít na paměti, že tento domácí produkt by měl být aplikován lokálně na suchou pokožku hlavy a současně provádět lehkou masáž    pro    aktivaci krevního oběhu a vlasových folikulů    , které mohou absorbovat živiny z listů.

Metoda

Vodu je nutné    nalít do kastrůlku a vše přivést k varu    .

Jakmile se objeví první bublinky, přidejte lístky rozmarýnu    a hrnec přikryjte. Listy nevařte    , jinak ztratí své vlastnosti    .

Po 10 minutách výsledek přefiltrujte a nechte vychladnout    .

Po vychladnutí    naneste na pokožku hlavy a jemně masírujte konečky prstů    . Poté opakujte    stejný proces jednou denně nebo každé 2 dny po dobu alespoň 2 měsíců    .

Použijte tuto metodu a vaše vlasy budou vypadat skvěle.

Dobrá práce.