S pouhou 1 sklenicí bílého alkoholového octa můžete doma vyřešit 10 problémů! Pro domácí úklid se používá mnoho přípravků s vynikajícími odmašťovacími a dezinfekčními vlastnostmi. Například ve vaší spíži by nikdy neměl docházet    vinný ocet a terpentýnový ocet    . Oba produkty jsou mnohem účinnější než mnohé čisticí prostředky na trhu. Zjistěte, jak je můžete využít. Zde je několik cenných rad.

S pouhou 1 sklenicí bílého alkoholového octa můžete doma vyřešit 7 problémů!

K úklidu kuchyně: lednice, sporák, obklady, nábytek.

Lahový ocet je ideální pro    čištění vaší kuchyně.    Sporák je částí nejvíce vystavenou nečistotám, protože se zde nejvíce hromadí skvrny od mastnoty, oleje a omáčky.    Pro dokonalé vyčištění vašich kamen    doporučujeme následující postup: Na utěrku z mikrovlákna naneste trochu octa a povrch jemně přetřete. Sporák dobře opláchněte teplou vodou a výsledek bude neuvěřitelný! Pokud chcete, můžete    do rozprašovače přidat také asi 200 ml octa a 2 lžíce citronové šťávy    . Nastříkejte směs na kuchyňské dlaždice a sporák a poté opláchněte. Tento přípravek je také ideální pro   čištění nábytku a lednice   . Tento tip můžete použít k čištění vnějšku i vnitřku chladničky, abyste řádně vydezinfikovali všechny oddíly. Chcete-li odstranit nepříjemný zápach, jednoduše smíchejte vodu a ocet.   Stejný postup použijte k mytí hrnců a pánví    . Naplňte kastrol octem a nechte ho na ohni asi 5 minut. Nechte ocet vychladnout a vydrhněte vnitřek sklenice houbičkou. Během krátké doby všechny zapuštěné skvrny úplně zmizí.

K čištění vaší koupelny: vápno, plísně, zrcadla, sklo, vodovodní baterie a sanitární instalace

K dokonalému vyčištění koupelny můžete použít stejný prostředek s lihovým octem. Tento produkt má vynikající vlastnosti, které    neutralizují tvorbu vodního kamene    , díky čemuž je ideální pro    obklady dlaždic, vodovodních baterií a sanitárních obkladů    . Pro specifické čištění koupelnových obkladů a vodovodních baterií můžete provést následující: Dejte 200 ml octa do rozprašovače a nastříkejte jej na povrchy. Nechte působit 10 minut a poté pečlivě opláchněte. Pro správné čištění sprchy můžete nastříkat stejný přípravek na různé části, například na sprchovou vaničku, na sprchovou hlavici, na okno kabiny a na dlaždice. Pokud jsou stopy plísně, doporučujeme    navlhčit vatové tampony alkoholovým octem    a nechat je několik hodin na postižených místech. Tento tip je ideální i pro koupelnové baterie. Díky lihovému octu zůstávají vápenné usazeniny jen vzpomínkou, můžete je trvale odstranit a rozzářit všechny koupelnové povrchy. Pro větší účinnost můžete dát ocet do sáčku a zabalit do něj kohoutek. Nechte působit 10 minut a poté sáček vyjměte. Ocet je také výborným přírodním prostředkem na    čištění skla    . Pro správné vyleštění všech oken v domě nalijte 3/4 lihového octa do rozprašovače. Nastříkejte přípravek na sklo a skvrny odstraňte bavlněným hadříkem.