Skvělý dřez, používám jen přírodní produkty, každý se mě ptá, jak to dělám.

Až donedávna jsem    svůj ocelový  kuchyňský dřez čistil speciálními chemikáliemi, které se nacházejí na regálech supermarketů.

Tyto produkty jsou většinou účinné, ale zároveň velmi drahé. Navíc tyto chemikálie mohou dlouhodobě poškodit životní prostředí a dokonce i tělo.

Tak jsem objevil   jednoduchý, rychlý a levný domácí způsob,    jak vyčistit dřez a nechat ho super lesklý    .

Níže můžete objevit metodu, kterou používám. Stačí mi    kartáček na zuby    a je to.

Skvělý dřez, používám jen přírodní produkty, každý se mě ptá, jak to dělám.

Nerezový    dřez    je téměř nezničitelný a lesklý.

Aby však vypadala co nejlépe,    vyžaduje údržbu    . Používám    domácí lék    , který mi pomáhá zanechat umyvadlo tak lesklé a čisté, jako bych ho právě koupil za pár minut.

Aby byl můj kuchyňský dřez v dobrém stavu,    každý den jej čistím a poté úplně vysuším    .

Zároveň    je důležité čas od času provést hlubší čištění,    aby se časem neznehodnotilo.

Nejprve si vezmu    jedlou sodu    a pak    s ní posypu celý povrch dřezu    a hlavně    kolem vodovodních baterií    a    kolem odtokového otvoru    . V místech, kde se tvoří vodní kámen, je většinou odolnější.

Pak vezmu    starý kartáček na zuby a začnu    čistit celý povrch dřezu,    přičemž dbám na to, abych důkladně drhnul,    zejména v nejhůře dostupných místech.

Vodní uzávěr čistím    stejným způsobem.

Touto metodou    se jemný, ale mírně abrazivní účinek jedlé sody mírně zesílí při drhnutí zubním kartáčkem    .

Jakmile je tato práce hotová,    nechám jedlou sodu pár minut odležet    a poté    vše pečlivě očistím vodou a houbičkou    .

Jakmile mám dřez dobře opláchnutý,    naliju na celý povrch několik sklenic bílého octa    . Bílý ocet je ve skutečnosti    perfektní na leštění oceli a dokáže zcela odmastit váš dřez    .

Na konci této metody    je můj dřez čistý a lesklý jako nikdy předtím    . To také  eliminuje   nepříjemné pachy, které mají tendenci vycházet z odpadu.

Posledním krokem je samozřejmě osušení bavlněným hadříkem.

Užijte si úklid.