Kouzelné slůvko je v dnešní době vždy stejné:    zachránit    .

Umět ušetřit je jednou z hlavních starostí každé rodiny a to platí také, a to zejména, pokud jde o    čistotu a hygienu domova    . Namísto kupování velmi drahých chemikálií a speciálních produktů v supermarketech můžete vyvinout   domácí řešení    nebo    babiččina léčiva    , která poskytují velkolepé výsledky.

Účinnost je stejná, často i větší a zároveň ušetříte.

Z tohoto důvodu    můžete prací prostředek vyrobit recyklací velmi jednoduchých pomerančových slupek    .

Níže se dozvíte, jak to provést.

Pomerančová kůra a sůl: naučte se tyto ingredience používat. Zde je správná metoda.

Než pochopíte, jak vyrobit tento čisticí prostředek, musíte pochopit, že    vyhazovat tyto peelingy je velká chyba    . Ve skutečnosti    lze tyto zbytky také znovu použít jednotlivě,    například umístěním do skříní, aby se provoněly a    zabránily vlněným molům.

Umění recyklace je zkrátka zásadní. Níže se dozvíte,    jak připravit 1,5 litru účinného prostředku na mytí nádobí na hrnce a nádobí    .

Ingredience k použití    jsou:

  • 1 litr vody
  • 2 polévkové lžíce soli
  • 1 lžička prášku do pečiva
  • Několik celých pomerančových kůr
  • 150 ml lihového octa
  • 500 ml pracího prostředku

To je to, co byste měli udělat.

metoda

Vodu musíte    nalít do hrnce a poté přidat pomerančovou kůru    . Přidejte také    jedlou sodu a sůl a    vše promíchejte. Poté postavte pánev na oheň a    vše prohřejte    .

Když je voda oranžová, vypněte oheň a    směs sceďte do misky    .

Poté přidejte    prostředek na mytí nádobí a alkoholový ocet    . Vše smíchejte a získáte svůj extrémně účinný a ekonomický prostředek na mytí nádobí a pánví.

Jediné,    co musíte udělat, je skladovat prací prostředek ve vhodných lahvích    a použít jej v případě potřeby.

Tato směs je perfektní pro    deodoraci    ,    čištění    a    dezinfekci i toho nejšpinavějšího nádobí    . Odstraňuje i    ty nejodolnější mastné skvrny    a    těžko odstranitelné inkrustace    . Stačí trocha mastnoty a výsledkem jsou super čisté hrnce a nádobí s vůní pomeranče.

Užijte si úklid.