Jak žehličku používáme    stále více, všichni se setkáváme s žehličkou se    spálenou žehlicí plochou, která      v těchto podmínkách nevyhnutelně zanechává skvrny na veškerém oblečení .

Chcete-li tento problém vyřešit a vyhnout se jakémukoli riziku poškození oblečení po vyprání a vysušení,    musíte odstranit celou spálenou část    .

Může se to zdát jako velmi obtížný úkol, ale    se správnými nástroji pro kutily to zvládne každý.    Ve skutečnosti    byste měli používat pouze produkty, které již máte doma    . Není tak nutné používat velmi drahé chemikálie.

Spálená železná podrážka: Vyčistím ji během chvilky a bez chemie!

Když narazíte na spálenou podrážku žehličky, hned vás napadne, že už nic jiného neumíte.

Pokud je tedy vaším prvním instinktem vyhodit to do koše, rozhodně byste to neměli poslouchat. Ve skutečnosti existují    rychlé a snadné domácí prostředky    , které mohou zmírnit nepříjemné pálení.

Níže jsou uvedeny    některé snadno použitelné tipy    .

  • 1. Jedna ps

Tip, díky kterému bude základna žehličky vypadat jako nová, je použití soli. Být úspěšný je opravdu snadné. Jednoduše položte na pracovní plochu list pergamenu    a posypte ho 2 až 3 hrsti hrubou solí    . Dále musíte    zapnout žehličku a opatrně a jemně ji přejet přes sůl    . Tímto způsobem    budete moci vidět, že připálené zbytky jsou v soli viditelné    . Nezbývá vám nic jiného, ​​než v tomto procesu pokračovat, dokud nezískáte dokonalé jídlo. Příliš snadné.

  • 2. Použijte citron

Kromě soli existuje ještě jeden trik, který se stejně snadno používá. Spodní část žehličky je po několika minutách velmi čistá a bez připálení. Jednoduše vezměte    citron, rozkrojte ho napůl a při vypnuté žehličce s ním energicky třete o žehlicí plochu    . Jakmile je tato práce hotová,    vezměte malou misku, naplňte ji horkou vodou    ,    přidejte sklenici octa a směsí navlhčete houbičku    . V tuto chvíli    je nutné potřít podrážku žehličky žlutou částí houbičky    . Tímto způsobem můžete během krátké doby odstranit všechny zbytky citronu. Poté    jemně rozetřete hrubou stranou houbičky    a    osušte listem savého papíru    . Samozřejmě, žehlička   by měla být   během tohoto čištění vždy vypnutá .

Nezbývá vám než    tyto domácí prostředky vyzkoušet na vlastní ruce    . Spodní část žehličky je tak prakticky jako nová.

Dobrá práce a dobrý úklid.