Staré sušené brambory – takhle je používat babička. Surovinou, která v kuchyni nemůže chybět, jsou    brambory    . Brambory jsou velmi všestranné, vlastně s nimi můžete vytvořit neodolatelné pokrmy pro všechny mlsné jazýčky. Málokdo však ví, že    určité domácí úkoly zvládnete i s jednou bramborou    . Pokud tedy budete pokračovat ve čtení, zjistíte, že se můžete    naučit, jak vyčistit dům s bramborem    , abyste ho nemuseli vyhazovat, když je nepoživatelný. Moje babička mi vždycky říkala: „    S bramborami si     rychle a efektivně uklidíte dům,    protože obsahují škrob   .“ » „   Zajímá vás, co s tím můžete dělat? Přečtěte si níže a pusťte se do práce!

Staré sušené brambory: moje babička mě naučila, jak je takhle používat

Na této stránce se dozvíte, jak    vyčistit svůj dům pouze s použitím brambor    . Brambory ve skutečnosti obsahují    škrob, který je cenný pro odstraňování skvrn a dokonce i škrábanců    . Pokud budete pokračovat ve čtení, objevíte    čtyři různé způsoby    , jakými jsou brambory nezbytné pro ekonomický a efektivní úklid domu.

  • 1. Kastrol

Při správném použití dokážou brambory dokonale vyčistit i železné pánve. Ve skutečnosti není neobvyklé, že pánev je pokryta vrstvou špíny, kterou je obtížné odstranit i u komerčních produktů. To je důvod, proč použití brambor může znamenat rozdíl. Jednoduše    rozkrojte brambory napůl    ,    namočte je do soli a    poté přidejte do pánve   jako piškotový dort   . Jakmile dokončíte tento jednoduchý proces, budete jej muset opláchnout teplou vodou.

  • 2 patra

Podlahy lze ošetřit i bramborami, hodí se zejména k ošetření    mramorových podlah    . V tomto případě byste měli použít    vodu na vaření brambor    , která je ještě horká nebo teplá. Skvrny a skvrny na podlaze jednoduše    přetřete hadříkem namočeným ve vodě z vaření    a poté vše opláchněte čistou vodou.

  • 3. Krajka a výšivka

Při praní výšivek a krajek vždy existuje možnost, že je prací prostředky dostupné na trhu zničí pro svou agresivitu. To se u brambor stát nemůže. K jejich vyčištění musíte    použít vodu na vaření z brambor    : konkrétně musíte dát   3 brambory do 1 litru vody    a poté přelít vodu z vaření do misky. Poté jednoduše nechte    krajku a výšivku pár hodin namočit ve vodě    . Po uplynutí požadované doby tkaniny vydrhněte měkkým kartáčem a poté opláchněte čistou vodou.

  • 4. Sklo a zrcadla

Odstraňování skvrn a skvrn ze skla a zrcadel není jednoduché. V tomto případě vám k dokonalému výsledku bude stačit použít pouze jednu bramboru. Jednoduše    vezměte bramboru, rozkrojte ji napůl a poté ji přetřete po ploše skla, kterou chcete vyčistit    . Dále je nutné    navlhčit hadřík trochou vody    a otřít jím povrch skla a zrcadla, aby se odstranily případné stopy brambor. Nakonec budete muset počkat, až sklo uschne. Skvrny a stopy už tam nebudou. To, co zbylo ze starých brambor, je ideální pro hnojení vašich rostlin.