Středobodem s dřevěnými domy: nedokážete si představit, kolik nápadů můžete vytvořit! Pokud chcete   svému stolu dodat originální nádech,    aniž byste utráceli peníze navíc, doporučuji nápady dostupné na této stránce. Stačí    recyklovat jednoduché dřevěné krabice    . Poté je můžete libovolně ozdobit tak , aby dokonale zapadly do    středu vašeho stolu    . Zde je snadný způsob, jak vytvořit    středové díly zdarma    . Stačí    se inspirovat nápady uvedenými níže    . Ať už si vyberete jakýkoli, výsledek bude    mimořádně originální    .

Středobodem s dřevěnými domy: nedokážete si představit, kolik nápadů můžete vytvořit!

Jak již bylo zmíněno výše,    stačí se inspirovat jednoduchými nápady na této stránce    . Níže najdete    mnoho nápadů, jak ozdobit váš stůl    . Vše, co musíte udělat, je    recyklovat několik dřevěných krabic    a pak můžete recyklovat, co chcete,    dokud nezískáte středobod podle svého výběru    . Můžete například    umístit všechny rostliny, které se vám nejvíce líbí, do dřevěné krabice a vytvořit si vlastní ohnisko.

Můžete přidat i   sukulenty    . Výsledek bude milovat každý!

Nebo vytvořte směs sukulentů a květin.

Svou starou dřevěnou krabičku můžete samozřejmě obohatit i    o mnoho barevných květin    . Získáte velmi romantický výsledek.

Recyklací    sklenic a lahví    všech tvarů a velikostí můžete vytvořit vlastníma rukama a bez utrácení dalšího centu mistrovské dílo hodné designového časopisu. Vytvářejí jednoduchou a zároveň elegantní dekoraci. Stejně tak můžete využít sklenice, které obsahuje,    tím, že do nich vložíte příbory nebo koření    . Na stole se stává chutným a velmi užitečným středobodem.

Pro dosažení vysoce originálního výsledku můžete svíčky umístit do skleněných nádob a vše ozdobit květinami nebo ovocem.

Směs květin a ovoce pro    romantický střed

O těchto Velikonocích si můžete vytvořit svůj vlastní vrchol    s dekorativními prvky, které se vám nejvíce líbí. Inspirujte se těmito dvěma kompozicemi.

Vytvořte si svůj    vánoční vrchol recyklací dřevěných krabic    a umístěním jehličí, šišek, lesních plodů a vánočních ozdob dovnitř.

Pokud máte rádi stromy, nenechte si ujít tento nápad!

Jediné, co musíte udělat, je otestovat se. Shromážděte vše, co potřebujete, a vytvořte si středobod svých snů. Bavte se recyklací.