Super výkonný bělicí prostředek na spáry: Připravte si ho doma během několika minut a za pouhé haléře! Spáry dlaždic a podlah mají časem    tendenci tmavnout kvůli nečistotám    a je jasné, že je třeba je pořádně vyčistit, aby vypadaly stejně dobře jako dříve. K jejich čištění se obvykle kupují drahé chemické přípravky, které z dlouhodobého hlediska mohou tělu způsobit problémy a ne vždy vedou ke kýženému výsledku. Abyste se vyhnuli špatnému čištění,    doporučuji použít kouzelnou směs    , která zanechá spáry mezi vašimi dlaždicemi a podlahou bílé, jako by byly nové.

Super výkonný bělicí prostředek na spáry: Připravte si ho doma během několika minut a za pouhé haléře!

Silný bělící krém na odolnou špínu kloubů

  • 3 lžíce prášku do pečiva
  • Mýdlo na žluté řasy, snížené na polovinu

Polovinu mýdla z mořských řas dejte do plastové nádoby,    dobře ji rozdrťte, aby bylo ještě měkčí, přidejte jedlou sodu a nechte hodinu uležet. Po této době se vytvoří abrazivní krém, který dokáže odstranit i ty nejodolnější nečistoty.

roztok sody

Vytvoření účinné směsi s Solvay Soda je snadné. Jednoduše    nalijte ½ litru vroucí vody do nádoby a rozpusťte v ní 100 gramů sody Solvay    . Vše dejte do rozprašovače a     výsledek nastříkejte na ošetřovaný kloub    .

Další přípravky na čištění spár mezi podlahami a dlaždicemi.

Krém na bělení   pečení

  • 50 g jedlé sody
  • chuť vody

Nezapomeňte si s sebou vzít   gumové rukavice    a    starý zubní kartáček    , který již nepoužíváte. K přípravě tohoto krému jednoduše     vložte jedlou sodu do misky a za občasného míchání postupně přilévejte horkou vodu    . Pokud    můžete získat nějaký typ pasty, kterou můžete aplikovat   na spáry    mezi dlaždicemi a podlahami. Stačí jen drhnout zubním kartáčkem       .

jedlá soda a ocet

Pokud nemáte doma jedlou sodu, můžete       k výrobě účinné směsi použít i ocet . Ocet je přírodní bělicí prostředek,    takže jednoduše nalijte teplou vodu do rozprašovače, dokud nebude téměř plná, a poté přidejte několik lžic octa    . Jediné, co    musíte udělat, je nastříkat směs přímo na ošetřované klouby a poté nechat 10 minut působit    . Po uplynutí stanovené doby    musíte    produkt očistit měkkým hadříkem , abyste odstranili veškeré nečistoty a zbytky. Nyní si vyberte lék, který vám nejlépe vyhovuje. Výsledek vás nechá beze slov. Užijte si úklid.