Sušení prádla za studena: tak to dělala moje babička!

 Není vždy možné sušit   prádlo venku   , zvláště   v zimním období
. V zimě totiž chlad, déšť a vlhkost tento proces velmi ztěžují a   mít čisté a dokonale suché oblečení se zdá jako přelud   .

Abyste se vyhnuli tomuto problému   během nejchladnějších dnů v roce,   existují některé   babiččiny léky   , které vám mohou pomoci.

Oznámení

Dodržováním těchto jednoduchých tipů   budete mít suché oblečení bez sebemenší stopy vlhkosti   .

Sušení prádla za studena: tak to dělala moje babička!

V zimním období není vždy možné správně sušit prádlo venku.   Když není možné jít ven, musíte to udělat doma   a abyste to udělali správně, musíte nutně   optimalizovat prostor   .

Je tedy jasné, že ve svém domě musíte najít místo na praní prádla a   níže uvádíme několik nápadů, jak najít ideální prostor ve vašem domě   .

Ve skutečnosti   si můžete oblečení pověsit v koupelně   , protože díky ohřívači vody je to nejteplejší místnost. Kromě toho můžete předměty umístit na věšák na ručníky a umístit je do vany nebo   můžete také použít háčky a tyče pro maximalizaci vertikálního prostoru   .

Na radiátor můžete   položit i oblečení   , aby vše velmi rychle uschlo.

Pokud však máte   prázdnou místnost,   můžete tam své oblečení umístit pomocí prádelní šňůry nebo prádelní šňůry.

Oznámení

Je možné urychlit dobu sušení? Udělej to takhle!

Pokud je počasí chladné nebo vlhké,   můžete se řídit několika tipy, které vám pomohou usušit oblečení co nejrychleji   .

Ve skutečnosti můžete   přidat hrubou sůl během máchání posledního pracího cyklu   . Sůl je dokonalá, protože má užitečné vlastnosti odvádějící vlhkost a může tedy urychlit sušení oblečení.

Můžete také   použít čistý, suchý hadřík k vysušení oblečení před jeho zavěšením   . Vyloučíte tak   přebytečnou vodu a stlačením oblečení mezi 2 ručníky   výrazně zkrátíte dobu sušení.

Aby se zabránilo hromadění vlhkosti,   je nutné pravidelně větrat místnost otevíráním oken   , aby oblečení schlo mnohem rychleji.

Esenciální olej

Pokud chcete, aby vaše oblečení vonělo,   můžete dobré aroma rozptýlit pomocí difuzérů esenciálních olejů,   aby také odváděly vlhkost. Ve skutečnosti doporučuji použít   levandulový   ,   citronový   nebo   eukalyptový olej   .

Provonět oblečení můžete i přímo v pračce. Stačí   při praní vložit vatový tampon namočený v pár kapkách esenciálního oleje   . Vůně je zaručena.

Jaké jsou alternativy k tradičnímu sušení?

Najít alternativní řešení k běžnému a tradičnímu sušení není vždy snadné, ale díky této stránce bude velmi intuitivní.

Oznámení

  Je jasné , že k efektivnímu sušení oblečení můžete   použít sušičku . Je však lepší nepoužívat toto zařízení nepřetržitě, abyste nespotřebovali příliš mnoho energie.

Své oblečení samozřejmě   můžete sušit v kamnech na dřevo   ,   na elektrickém sporáku   nebo   u krbu   . K těmto zdrojům tepla byste měli své oblečení pokládat až poté, co je zcela vyždímáte a odstraníte přebytečnou vodu. Takto nepromoknete podlahu domu.

Nebo se můžete rozhodnout pořídit si   odvlhčovač   , který snižuje vlhkost ve vzduchu absorbováním přebytečné vody. Sušení prádla tak bude velmi rychlá práce a výrazně se zlepší i kvalita vzduchu v domě.

Postupujte podle těchto tipů a udělejte ze svého domova ideální místo pro sušení oblečení.

Dobrá práce.