Tablety do myčky, které si můžete vyrobit sami: Jsou účinné a ušetří vám spoustu peněz! Chcete-li    správně vyčistit myčku nádobí,    koupíte v supermarketu mnoho velmi drahých chemických produktů, které ne vždy poskytnou požadovaný výsledek. Jedním z nejpoužívanějších přípravků jsou    tablety do myčky nádobí    . Pokud nechcete svou peněženku příliš namáhat zadržováním dechu, dokud nezjistíte, zda je vaše myčka opravdu čistá,    doporučuji vyrobit si nějaké tablety rukama    . Ano, na této stránce se dozvíte, jak vyrobit dokonalé tablety na čištění vaší myčky   doma   . Pokud budete postupovat podle receptu, který najdete níže,    budete moci vyrobit levné a především účinné tablety    . S tímto tipem bude vaše myčka čistší než kdy jindy. Přečtěte si, jak na to.

Tablety do myčky, které si můžete vyrobit sami: Jsou účinné a ušetří vám spoustu peněz!

Místo kupování velmi drahých chemických přípravků s nejistým výsledkem    si můžete doma vyrobit dokonalé tablety, které dokonale vyčistí vaši myčku    . Níže najdete vše, co potřebujete k rychlé a snadné výrobě tabletů DIY. Jednoduše postupujte podle níže uvedených „pokynů“ a nakonec získáte výsledek, který jste vždy chtěli. Nejprve potřebujete    následující ingredience:

  • Destilovaná voda dle potřeby
  • 4 nebo 5 kapek citronového esenciálního oleje
  • 300 g jedlé sody
  • 2 lžíce marseillského mýdla

Můžete se však také rozhodnout    použít pro svůj esenciální olej jakoukoli vůni    . Doporučuji však použít    citronový krém, jak je uvedeno v seznamu, nebo   pomerančový krém    , právě proto, že mají    deodorační a mnohem více odmašťující účinek    . V tuto chvíli nemáte jinou možnost, než se rozhodnout, jaké kroky podniknete.

metoda

Nejprve je třeba vzít    velkou nádobu    a přidat do ní jedlou sodu, marseillské mýdlo a esenciální olej. Poté musíte začít s mícháním    přidáváním    velmi    malého množství vody   po troškách    . To znamená,    že nehrozí, že by směs byla příliš tekutá    . Jakmile získáte směs    , která vypadá jako poměrně hustá pasta,   stačí   ji přenést do silikonové formy, která    se běžně používá k výrobě kostek ledu. Pokud chcete, můžete použít i    plastovou formu    . Avšak s posledně jmenovaným bude mnohem obtížnější získat tablety po ztuhnutí.   Těsto do formy uhladíme lžičkou    a    výsledek necháme na suchém místě odpočinout    . Jakmile se voda odpaří,    bude trvat alespoň několik hodin    , než tablety ztuhnou a lze je vyjmout z formy. Můžete    je skladovat v těsně uzavřené sklenici , dokud je nebudete připraveni použít , abyste zabránili nasávání vlhkosti    .

Tablety: jak je používat?

Vaše domácí tablety    by se měly používat jako běžné komerční tablety    .    Pokud jsou v něm usazené nečistoty,    měli byste    jeden umístit do příslušné přihrádky    a    druhý doprostřed horního koše    . Tato metoda umožňuje předmývání ještě předtím, než vás myčka vyzve k otevření dvířek mycího prostředku. Budete tak mít lesklé a vydezinfikované nádobí a dýmky budou znatelně čistší. Vyzkoušej to teď.