Pokud se chcete o své pokojové rostliny starat    , na této stránce zjistíte, jak je snadno a především efektivně vyčistit.

Listy pokojových rostlin, na rozdíl od těch mimo dům, hromadí    prach a nečistoty   kvůli nedostatku větru a deště. Ve skutečnosti to vše vede časem k    udušení rostlin    .

Proto je jasné, že    čištění listů    rostlin přítomných v domě je zásadní.

Dosáhnout toho je opravdu jednoduché a je na dosah všem, dokonce i těm, kteří do světa zelených prstů teprve začínají.

Chcete-li zjistit, co dělat, jednoduše si přečtěte níže.

Takto jsou listy našich pokojových rostlin dokonale vyčištěny, výsledek je velmi zářivý a povzbuzující!

Jak již bylo zmíněno výše,    čištění listů pokojových rostlin je zásadní pro jejich dlouhou životnost    . Tato úklidová práce vám umožní postarat se o vaše rostliny bez velkého úsilí. Stačí si přečíst   tipy na této stránce    a výsledek bude dokonalý.

Kvůli prachu a skutečnosti, že rostliny zjevně nejsou vystaveny slunečnímu záření,    nemohou rostliny fotosyntetizovat, zvláště pokud je vrstva prachu na listech příliš silná    .

Ale neměli byste zoufat, protože tento úklid je velmi jednoduchý.

Jednoduše    vezměte hadřík z mikrovlákna a navlhčete jej pod tekoucí vodou    . Pozor, abyste zabránili vzniku plísní, musíte hadřík dobře vyždímat, aby z něj nekapala voda.

Potom jemně otřete    vlhký hadřík po jednom listu, abyste jej nepoškodili    . Samozřejmě nezapomeňte vyčistit i ty nejskrytější kouty.

Jednoduše proveďte tento úklid    jednou za měsíc    a rozdíl bude patrný.

Pokud chcete povlečení nejen očistit od prachu, ale    také vyleštit    , můžete použít domácí metodu, která vám to umožní za pár minut.

Chcete vědět, jak na to? Pokračujte ve čtení a nebudete mít žádné další problémy!

Leštění listů rostlin je opravdu jednoduché.

Jak již bylo zmíněno výše,    čištění listů slouží nejen ke zlepšení vzhledu rostliny,    ale především k    udržení jejího zdraví tím, že eliminuje hromadění prachu v pórech, který rostlině brání ve správném dýchání    .

Proto první věc, kterou musíme udělat, je vyčistit listy jeden po druhém a stejným způsobem, jak je popsáno výše    .

Po očištění listů byste měli    vzít misku a nalít do ní několik sklenic piva, abyste mohli hadřík z mikrovlákna lehce namočit    .

Hadřík dobře vyždímejte    , abyste odstranili přebytečnou tekutinu,    a poté hadříkem jemně přejeďte po všech listech vašich rostlin    .

Díky této jednoduché metodě    jsou listy pokojových rostlin čisté a super lesklé    .

V tuto chvíli vše, co musíte udělat, je vyzkoušet tyto velmi jednoduché triky. Už se bez něj nikdy neobejdete.

W zelený palec.