Plech na pečení a rošt: jak je vyčistit. Výsledek je překvapivý:    dobře vyčištěná trouba    není vždy procházka růžovým sadem. Ve skutečnosti máme často tendenci podceňovat čištění určitých částí trouby, aniž bychom chápali, že to nikdy neumožní dosáhnout dokonale čisté trouby. Proto je    důležité řádně vyčistit veškeré příslušenství trouby, jako je odkapávací plech a rošt    . K dosažení dokonalého výsledku často používáme chemické přípravky, které jsou v regálech supermarketů drahé. Níže se dozvíte, že    je možné získat velmi čistý gril a gril, a to i s velmi levnými DIY prostředky    . Chcete-li zjistit, jak je to možné, čtěte dále.

Plech na pečení a rošt: Vyčistěte je těmito domácími prostředky. Efektivní a ekonomické prostředky.

Jak jsme uvedli výše,    příslušenství trouby je možné vyčistit, aniž byste museli utrácet nadměrné množství peněz    . Ve skutečnosti se na této stránce dozvíte,    jak správně vyčistit plech a rošt,    aniž byste zatížili svou peněženku.

Jak vyčistit gril

  • Marseillské mýdlo

Na čištění grilu můžete použít marseillské mýdlo, pokud není příliš znečištěné. Ve skutečnosti je proces velmi jednoduchý. Jednoduše    vezměte vlhkou houbičku a položte na ni mýdlové vločky    . Poté byste měli    koláč potřít grilem,    abyste dosáhli dokonalého výsledku. Pro lepší výsledek    můžete přidat prášek do pečiva    . Jednoduše   do mýdlových vloček přidejte 1 lžičku jedlé sody    a máte hotovo. U stejných produktů můžete také zvolit    naplnění nádoby horkou vodou a poté přidat 2 lžíce jedlé sody a 2 lžíce marseillského mýdla    . Poté stačí    gril na deset minut namočit a poté vydrhnout   houbičkou    . Na konci mycího procesu je nutné    vše osušit hadříkem    .

  • jedlá soda a ocet

V tomto případě jsou však tyto ingredience perfektní na čištění velmi špinavého grilu. Způsob použití je    nalít ocet do rozprašovače tak, aby zaplnil polovinu    své kapacity. Poté nastříkejte    ocet na celý gril, poté použijte houbu předem namočenou ve velmi horké vodě    a navrch nasypte 1 lžíci jedlé sody    . Poté    koláč potřete    po celém povrchu grilu, abyste odstranili případné kůrky. Pokud chcete,    můžete k čištění nejobtížnějších koutů použít zubní kartáček    .

Jak vyčistit sběrnou misku

Čištění grilovací pánve je trochu složitější, právě proto, že vodní kámen se hůře odstraňuje. Nejprve musíte    grilovací pánev ponořit na 3 hodiny do nádoby s vroucí vodou    . Po uplynutí uvedené doby    musíte použít Marseillské mýdlo    ,    jedlou sodu    nebo    citron    . Nyní můžete    na houbičku nakapat 3 nebo 4 kapky mýdla    a poté vyčistit sběrnou misku. Pokud chcete místo toho použít citron    , můžete 3 až 4 kapky citrusové šťávy nakapat přímo na znečištěné místo, které chcete vyčistit,    a poté ho rozetřete houbičkou. Případně    můžete přidat 1 lžičku jedlé sody do koláče nebo dokonce přímo na kůrku, kterou chcete očistit    . Po použití každého produktu    byste jej měli dobře opláchnout a dobře osušit    . Sběrný tác bude perfektní.

Rada

Pokud však máte doma sodu Solvay,    můžete gril vyčistit tak, že jej jednoduše ponoříte    na 30 minut do misky s velmi horkou vodou se sodou Solvay. Doporučená dávka    na litr vody je 150 gramů sody Solvay    .   Chcete-li vyčistit odkapávací misku,    budete ji muset také namočit do misky s jedlou sodou Solvay a horkou vodou. V tomto případě   je však indikovaná dávka 25 gramů sody Solvay na litr vody    . Gril by měl    ve směsi nasáknout také na 30 minut    . V tuto chvíli vše, co musíte udělat, je dodržovat tyto tipy. Užijte si úklid.