Jednou z nejobtížnějších oblastí na úklid v kuchyni je    pracovní deska a všechny prvky, které ji tvoří    .

Talíř se totiž    špiní   neustále a několikrát během dne. Je tedy nepravděpodobné, že výsledek po úklidu splní vaše očekávání.

K dosažení čistého a lesklého výsledku můžete použít přísadu, která se běžně používá úplně jiným způsobem. Zjistíte však, že s touto metodou    bude vaše kuchyňská deska dokonalá    .

Jak rozzářit váš talíř: správný produkt. Je to velmi účinné. Není nutné používat ocet nebo citron.

Nejpoužívanější varná deska v kuchyních je    ocelová    . Jako přírodní prostředky často používáme citron nebo ocet. Zde však objevíte něco úplně jiného.

Pro optimální čištění těchto typů povrchů bez poškrábání byste měli použít přísadu, kterou již máte doma:    zubní pastu    .

Přestože se zubní pasta používá pro dentální hygienu,    obsahuje mírně abrazivní složky, které mají vynikající čisticí účinek    .

Postup je velmi jednoduchý.

Nejprve musíte    vlhkou houbou očistit všechny prvky: hořák, desku a sklokeramickou varnou desku    . Poté naneste    trochu zubní pasty přímo na každou skvrnu, kterou chcete ošetřit    .

Jakmile to uděláte, měli byste    houbu potřít žlutou částí     a    nechat zubní pastu působit 5 až 10 minut    . Tímto způsobem při roztírání můžete vidět, jak skvrny bez námahy mizí.

Po uplynutí stanovené doby otřete talíře a hořáky zelenou stranou koláče a použijte žlutou stranu na sporák. Zbývá jen  opláchnout vlhkou houbičkou a osušit suchým hadříkem z mikrovlákna    .

Po této práci bude pracovní deska velmi lesklá a zmizí i ty nejodolnější skvrny.

Tip: K čištění a leštění ocelového povrchu vašeho dřezu.

Jak bylo uvedeno výše,    zubní pasta je velmi vhodná pro zpracování oceli    . Snadno s ním    vyleštíte ocelový povrch vašeho kuchyňského dřezu    .

K tomu musíte    vzít houbu již navlhčenou trochou vody a nanést na ni 1 lžičku zubní pasty    .

Poté přetáhněte houbou po celém povrchu oceli    a opláchněte. Poté    vše osušte utěrkou z mikrovlákna    .

Výsledek    bude super lesklý    a opravdu působivý.

Zkuste tyto tipy. Vaše ocel bude zářit jako nikdy předtím.

Užijte si úklid.