Změna    prostředí vašeho domova    nevyžaduje, abyste si kupovali nový nábytek nebo utráceli nadměrné množství peněz. Ve skutečnosti můžete svůj domov proměnit    jednoduše použitím nábytku, který již vlastníte    . Neutratíte tak ani cent a    svůj domov si můžete zařídit ve stylu shabby chic    .

  Pomocí níže uvedených nápadů můžete svému nábytku vdechnout nový život . Řiďte se následujícími radami a uvidíte, že výsledek vás nechá beze slov.

Proměňte nábytek ve styl shabby chic: inspirujte se následujícími nápady. Váš domov se během okamžiku změní.

Je snadné měnit domy   se stejným nábytkem   . Pokud chcete   napodobit styl shabby chic    , jednoduše posbírejte    svůj starý nábytek a přizpůsobte jej svému oblíbenému stylu    .

Svůj nábytek můžete například    obnovit tak, že z jeho stáří uděláte sílu    . Podívejte se na fotografie níže a budete ohromeni výsledkem, kterého můžete dosáhnout.

Svůj starožitný nábytek můžete samozřejmě obohatit vytvořením   dekorací    , které připomínají právě tento styl. Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, můžete použít jakoukoli techniku ​​podle svého výběru. Zde je několik nápadů.

Pokud chcete dosáhnout opravdu dokonalého výsledku, můžete je obohatit    o vintage knoflíky    . Měňte je za chodu a výsledky budou šílené.

Nezapomeňte také, že    svůj starý nábytek můžete nabarvit některou z barev, které připomínají styl shabby chic    . Můžete použít   jemné barvy    jako    levandule    ,    růžová    nebo    světle modrá    .

Pokud chcete, můžete   použít   odstíny žluté nebo    zelené    . Použitím    hnědých tónů    můžete svůj starý nábytek učinit ještě teplejším a rustikálnějším.

Zároveň se můžete také rozhodnout    použít více než jednu barvu,    abyste svému nábytku dali nový život.

Stačí    se inspirovat nápady na této stránce    . Během krátké doby budete moci dokonale přizpůsobit svůj domov stylu shabby chic.

Vaši hosté budou velmi žárlit a vy neutratíte ani cent navíc.

Na co čekáš? Nyní si začněte vyhrnovat rukávy. Dobrá práce.