Tričko spálené železem? Touto metodou můžete vyřešit vše! Často stačí být krátce rozptýlen a způsobit skutečnou katastrofu. Ve skutečnosti při žehlení z jakéhokoli důvodu    můžete nechat žehličku na košili ještě pár okamžiků    a škoda je na světě. Tím    se na košili vytvoří pěkný železný výpal    . Neměli byste však propadat panice!    Ve skutečnosti existuje metoda, nebo spíše několik užitečných, jak snadno a rychle odstranit popáleniny na tričku    . Pokud jste zvědaví a chcete vědět, jak na to, čtěte dále. Pokud budete postupovat podle níže uvedených pokynů, již nebudete mít žádné problémy. 

 

Tričko spálené železem? Touto metodou můžete vyřešit vše!

Jak již bylo zmíněno výše, se železem je možné způsobit poškození za méně než minutu. Ve skutečnosti    může obyčejná chyba z nedbalosti způsobit popáleniny na oblečení, které žehlíte    . Ale nic není ztraceno! Ve skutečnosti    existují domácí prostředky, které    dokážou odstranit spáleninu z vaší košile tak, že se taková nečekaná událost stane jen vzdálenou vzpomínkou. Je však jasné, že       pro úplné odstranění skvrny způsobené popálením   musíte jednat velmi rychle . Existují tři    domácí metody, všechny velmi jednoduché. Toto jsou metody, které můžete použít.

  • První metoda

První metoda je velmi jednoduchá. Jednoduše    naplňte nádobu teplou vodou a poté přidejte lžíci neutrálního mýdla    . Poté lehce promíchejte a    namočte do něj čistou houbičku    . Poté    houbou lehkým tlakem vetřete přímo na popáleninu a nechte zcela zaschnout    . Když je oděv suchý, navlhčete    bavlněnou látku trochou octa a otřete ji přes skvrnu    . Jakmile je tento proces dokončen, oheň úplně zmizí.

  • Druhá metoda

Pokud nechcete použít výše popsaný prostředek, můžete použít tuto druhou metodu, která používá běžnou přísadu pro vaření. Chcete-li odstranit spálenou skvrnu z košile, můžete použít sůl. Popálené místo jednoduše navlhčete    trochou vody a následně zasypte trochou soli    . Po dobrém zakrytí skvrny je potřeba    začít krouživými pohyby bez velké síly vše roztírat a přitom    . Poté musíte    tento proces opakovat 3-4krát a poté jednoduše opláchnout velkým množstvím teplé vody    .

  • Třetí metoda

Tato poslední metoda je také velmi snadná. Popálené místo stačí    potřít pár kapkami peroxidu vodíku    . Poté vezměte    vatový tampon, navlhčete jej čpavkem a znovu rozetřete    . Poté nechte    vše 5 minut působit a poté jednoduše opláchněte studenou vodou    . S těmito prostředky bude spálenina způsobená žehličkou jen vzdálenou vzpomínkou. Stačí si vybrat lék, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a vyzkoušet jej. Výsledek bude mimořádný. Dobrá práce.