Mnoho lidí si myslí, že mít čistý domov vyžaduje utrácet přemrštěné množství peněz za chemikálie, které jsou nápadně vystaveny na pultech supermarketů.

Tyto produkty jsou jistě dobré pro úklid domácnosti, ale jsou velmi drahé. Kromě toho mohou tyto chemikálie při dlouhodobém používání poškodit tělo a životní prostředí.

Abyste se těmto problémům vyhnuli,    můžete dům vyčistit domácími směsmi    . Tyto    domácí prostředky jsou    ekonomické právě proto, že jsou vyrobeny z přísad, které již doma najdete. Při jejich použití    bude byt velmi čistý    bez přetížení vaší peněženky.

Chcete-li zjistit, jaké    směsi    můžete použít k čištění celého domu, přečtěte si níže.

Úklid domu bez použití chemikálií: odborné poradenství!

K úklidu vašeho domova není nutné používat chemické přípravky.

I s domácí směsí běžných surovin    je možné dosáhnout dokonalého výsledku.

Níže jsou uvedeny    3 typy sprejových směsí, které vám pomohou vyčistit váš domov shora dolů    .

Zde je, jaké to jsou a jak je vyrobit.

  • 1. Ocet ve spreji

Výroba tohoto spreje je velmi jednoduchá. Nakonec jej můžete použít k čištění   nábytku    ,    oken    a    podlah    .

Měli byste použít:

  • 250 ml vody
  • 150 ml octa

Jednoduše    dejte vodu a ocet do misky,    vše zlehka promíchejte a    výsledek nalijte do rozprašovače    . V pohodě? Díky tomu je čištění hračkou!

  • 2. Jedlá soda ve spreji

V tomto případě slouží sprej, který se má vyrobit, jako    oplachový prostředek    ,    odstraňovač skvrn    a je také vynikající pro odstranění    nepříjemných pachů    .

Suroviny potřebné pro výrobu jsou:

  • 500 ml vody
  • 45 g bikarbonátu

Stačí    vzít misku a nalít do ní trochu vody    . Poté přidejte    jedlou sodu a začněte míchat, dokud se    úplně nerozpustí. Poté byste měli    výslednou směs nalít do rozprašovače    a použít ji ve vhodnou dobu.

  • 3. Kyselina citronová ve spreji

Připravený sprej    je v tomto případě vhodný jako dezinfekce    ,    změkčovadlo    a také    jako odstraňovač vodního kamene    .

Ingredience, které potřebujete pro tuto směs, jsou:

  • 500 ml vody
  • 75 g kyseliny citrónové

Nalijte vodu    do misky a ihned přidejte kyselinu citronovou. Poté    míchejte, dokud se tato poslední složka úplně nerozpustí    . Jakmile se kyselina citronová rozpustí, stačí    vše nalít do rozprašovače    .

Jediné, co musíte    udělat, je vytvořit sprej, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám    . Byt tak bude velmi čistý, aniž byste museli utrácet velké sumy peněz.

Užijte si úklid.