Pokud    si všimnete, že se vám na sklenicích právě vytvořil vodní kámen,    můžete použít velmi jednoduchou domácí metodu.

Brýle si můžete zálohovat   jednoduchou metodou na této stránce. Tato metoda je ideální, pokud    se právě vytvořily vápenné skvrny    .

Abyste zabránili tomu, aby se vám na skle vápenatělo a nebylo možné ji obnovit, můžete tuto metodu použít okamžitě. Příliš snadné!

Vaše brýle už nikdy nebudou matné: Vysvětlím vám, jak je rozzářit!

Je velmi snadné rychle a snadno odstranit nově vzniklé vápenné usazeniny na sklenicích    . Díky této metodě budou vaše brýle čistší a zářivější než kdy jindy.

Potřebujete jen    pár minut.

V první řadě si musíte    vzít   rukavice. Dále budete muset    naplnit kuchyňské dřezy horkou vodou    .

  Do jedné ze dvou nádobek budete také muset přidat 2 nebo 3 kapky prostředku na mytí nádobí .

Poté vezměte    plastovou nádobu a přidejte 8 sklenic vody a 1 sklenici octa    .

V tuto chvíli již máte vše, co potřebujete k čištění brýlí.

Sklenice jednoduše    namočte do misky s horkou mýdlovou vodou a poté je omyjte houbičkou na nádobí    .

Poté vezměte    sklenici a ponořte ji do misky s octem    . Roztoč to. Pokud se jedná o sklenici, otočte nejprve horní a poté spodní část. Směs se tak dostane do nejobtížnějších míst vaší sklenice.

Na konci tohoto procesu    umístěte sklenici do podnosu obsahujícího pouze horkou vodu, abyste ji opláchli    , a poté ji položte    dnem vzhůru na hadřík, aby zcela uschla    .

Po zaschnutí    se sklo leskne jako nikdy předtím.

Pro správné vyčištění sklenic   a také odstranění vodního kamene ze    zbytku sklenic budete muset    opakovat stejné kroky.

Vyzkoušejte tento domácí lék a nebudete litovat!

Užijte si úklid.