Aspirin    je    skvělý lék na bolesti hlavy a je také skvělý na zmírnění příznaků horečky. Je účinný i proti bolestem svalů a oběhovým potížím.

Ne každý však ví, že můžete    získat dokonalé oblečení    .

Při správném použití může být aspirin nezbytný pro odstranění i těch nejodolnějších skvrn    .

Provedení tohoto úklidového úkolu je ve skutečnosti mnohem jednodušší, než si myslíte.

Velmi bílé prádlo: aspirin v pračce

Pokud je vaše bílé oblečení potřísněné nebo zažloutlé, můžete tuto metodu použít buď     strojově nebo ručně    a výsledek bude dokonalý.

Aspirin    je vynikající náhradou za tradiční chemické odstraňovače skvrn    . Navíc    dokáže velmi dobře nahradit i bělidlo    .

  • První metoda

Pokud    chcete prádlo prát v pračce a používat aspirin,     proces je ve skutečnosti docela jednoduchý.

Do velké nádoby nalijte    2 litry horké vody    ,    přidejte 5 300 mg tablet aspirinu a nechte je zcela rozpustit (    tablety můžete také rozdrtit, aby se rychleji rozpustily).    Nyní namočte oblečení do vzniklého roztoku a nechte přes noc nasáknout    .

Druhý den ráno vložte oblečení    do pračky, přidejte do bubnu několik tablet aspirinu a zapněte cyklus bílého prádla    . Na konci pracího cyklu bude vaše oblečení velmi bílé.

  • Druhá metoda

Pokud chcete efektivnější výsledek, můžete to použít tímto způsobem. Vezměte    2 nebo 3 tablety, rozdrťte je    , výsledný prášek dejte    do misky a zalijte dostatečným množstvím vody, aby vznikla hustá pasta    . Získaný krém naneste    na ošetřovanou skvrnu, lehce rozetřete a     nechte cca 5 minut působit.

Po uplynutí uvedených minut oblečení vymáchejte a vyperte    jako obvykle    .

Aspirin funguje perfektně   díky obsažené kyselině salicylové, která je jeho hlavní složkou   . Kyselina salicylová    funguje podobně jako citronová šťáva    ,    ocet    a    kyselina boritá    .

Tato    metoda     je bezpečná a    nepoškodí vaše tkáně    .