Vinný ocet: tisíc alternativních využití našich babiček. Ušetříte spoustu peněz! K úklidu   domácnosti   obvykle nakupujeme velké množství produktů z regálů supermarketů, což výrazně snižuje zátěž naší kapsy. Nákup těchto produktů stojí nejen spoustu peněz, ale také škodí životnímu prostředí a našemu tělu, protože všechny produkty na pultech jsou chemikálie. Je tedy zřejmé, že dlouhodobé používání těchto produktů může způsobit problémy. Abyste se tomuto epilogu vyhnuli a chytře ušetřili, naučte se nahradit    mnoho chemických přípravků jednoduchým přípravkem, který pravidelně používáte ve své kuchyni    . Složkou, která se může stát nezbytnou pro úklid vašeho domova, je    vinný ocet    . Ve skutečnosti je vinný ocet při správném použití    perfektní pro ošetření oblečení    a odstranění  vodního kamene    z pračky v mnoha dalších oblastech vašeho domova. Může být také výborným spojencem při    čištění skla   , dá se použít i jako    leštička   . Ocet se zkrátka dá využít na mnoho způsobů a pokud je chcete všechny objevit, pokračujte ve čtení.

Vinný ocet: Použijte jej k úklidu vašeho domu. To je vše, co můžete udělat!

Jak jsme již zmínili,    vinný ocet může být při správném použití nezbytný    . Ve skutečnosti vám může pomoci s péčí o vaše oblečení, stejně jako s mnoha dalšími úklidovými úkony. Níže zjistíte, jak jej snadno používat. Jednoduše postupujte podle pokynů níže.

  • 1. Umístění

Vinný ocet je perfektní pro    odstranění vápenných skvrn ze sklenic    ,    skleněného nádobí    ,    talířů    a dokonce i    misek    . Jednoduše    do houbičky přidejte pár kapek saponátu a pár kapek octa    . Stačí jím potřít nádobí a je hotovo. Pokud však nechcete mýt nádobí ručně,    můžete do přihrádky na leštidlo v myčce nalít sklenici octa    . Při jeho použití získáte super lesklý výsledek.

  • 2. Stiskněte

Účinným    odstraňovačem vodního kamene na  vodovodní baterie může být vinný ocet    . Pokud například    usazeniny vodního kamene zablokovaly otvory pro odtok vody vaší sprchové hlavice, můžete je snadno odstranit octem    . Nejprve budete muset    nasypat 1 lžíci jedlé sody,    abyste zakryli všechny malé otvory. Poté vezměte    igelitový sáček, nalijte do něj několik lžic octa a vložte do něj sprchovou hlavici    . Jakmile je toto hotovo,    sáček pevně utěsněte páskou a nechte směs přes noc uležet    . Druhý den ráno to vypadá, že sprchová hlavice byla zakoupena.

  • 3. Prádelna

Chcete-li rozjasnit bílé prádlo nebo zafixovat barvy   během praní a zabránit jejich vyblednutí, můžete    do přihrádky pro předpírku přidat 1 sklenici octa    . Ocet    funguje také jako aviváž,    díky čemuž je oblečení velmi jemné. Kromě toho se ocet ukazuje také    jako dobrý odstraňovač vodního kamene, který výrazně prodlužuje životnost vašeho spotřebiče    .   Pokud však chcete odstranit skvrny ze starého a nyní zažloutlého oblečení    , můžete je namočit    do nádoby s 1 sklenicí octa    a takovým    množstvím horké vody, aby vaše oblečení zcela zakrylo    . Následující den budete muset výsledek pouze umýt jako každý den.

  • 4. Sklo

Na čištění sklenic může být velmi cenný i vinný ocet     . Vytvořit dokonalý mix je opravdu jednoduché. Jednoduše    nalijte 1 sklenici octa do rozprašovače    . Dále musíte    úplně naplnit lahvičku s rozprašovačem teplou vodou    . V tuto chvíli stačí    směs nastříkat na sklo a poté očistit hadříkem z mikrovlákna    . Pokud naopak chcete odvést perfektní recyklaci a mít super lesklá okna,    můžete okna vyčistit novinami    . Na co čekáš? Začněte používat vinný ocet. Nebudeš litovat!