Ukliďte koupelnu: babiččiny tipy, jak ušetřit peníze. Jsou jednoduché a účinné. Chcete-li mít velmi čistou koupelnu, není nutné kupovat chemické výrobky, které lze snadno najít v regálech supermarketů. Tyto produkty jsou účinné, ale zároveň velmi drahé a dlouhodobě zdraví škodlivé. Pro dokonalý úklid    koupelny je    proto   nejlepší věřit radám, které nám předávaly naše babičky    . Jejich používáním    bude koupelna velmi čistá a vydezinfikovaná, aniž byste museli zbytečně utrácet spoustu peněz    . Chcete vědět jak na to? Tak neváhejte a čtěte dál.

Vyčistěte koupelnu: udělejte to s babiččinými účinnými a ekonomickými tipy. Je to opravdu jednoduché!

Níže naleznete    tipy přístupné všem    , které vám pomohou udržet koupelnu velmi čistou bez námahy a bez přetížení vaší peněženky. Objevte    dokonalé babiččiny léky na váš problém.

  • 1.

   Například rychlým a snadným tipem od babičky, který je skvělý pro udržení vašich vodovodních baterií déle čistší, je po vyčištění    je potřít   voskovým papírem . Rychlým přetřením kohoutků tímto papírem získáte    velmi čisté kohoutky i na několik dní.

  • 2.

Místo toho   můžete použít ocet k dokonalému vyčištění jakéhokoli povrchu koupelny. Můžete jej například    použít čistý k hloubkovému odstranění vápenných usazenin    . Jednoduše    nechte ocet působit 5 minut a povrchy budou čisté a bez šmouh    .

  • 3.

Chcete-li mít čistou koupelnu, můžete také použít    peroxid vodíku    . Stačí    si vzít lahvičku s rozprašovačem a nalít do ní vodu do poloviny, poté nalít 1 polévkovou lžíci peroxidu vodíku a poté můžete směs nastříkat přímo do toalety    . Pokud chcete dosáhnout dokonalého výsledku,    můžete směs nastříkat zejména pod okraje toalety    , kde se dále množí vodní kámen a vodní kámen. Poté jednoduše    nechte přípravek 60 minut působit    a poté vše setřete hadříkem.

  • 4.

Pokud však    chcete vyčistit nádržku toalety, budete muset nalít kyselinu citronovou přímo do ní, poté ji nechat přes noc a další ráno několikrát opláchnout, dokud nebude voda čistá. 

  • 5.

Pokud jste však zvědaví a chcete vědět,    jak si vyrobit účinný čisticí prostředek vlastníma rukama    , stačí    nasbírat slupky z pomerančů nebo citronů    . Chcete-li vytvořit dokonalý čisticí prostředek, jednoduše    vezměte 4 nebo 5 pomerančových nebo citronových kůr a vložte je do vzduchotěsné skleněné nádoby    . Poté do sklenice přidejte  300 mililitrů horké vody    ,    300 mililitrů alkoholu    a    300 mililitrů bílého octa  . Nakonec stačí    sklenici uzavřít a uložit ji na 30 dní na tmavé místo    . Po uvedených dnech bude váš čisticí prostředek připraven k použití na povrchy koupelny a vašeho domova. Postupujte podle těchto tipů a nebudete litovat!