Vyčistěte listy koberce: ¡Desde que descubrí je método, siempre quedan blancos et impecables! Chcete-li našim hostům ukázat ultra čistý dům, nemusíte chodit příliš daleko ani nechat oplach více neviditelný. Protože jedině tak si ho doma dobře uklidíte, jedině tak budete mít vždy dobrý dojem. To je přesně důvod, proč tato stránka uvádí   nejlepší způsob čištění, i když se zdá, že   čištění není možné, dokud není bod dokonalý. Pokračujeme ve vysvětlování   toho, jak čistit rouna vašich alfobrů   . ¿Vytváří, že je možné dejarlas bezvadný podle nahromaděné suciedad? Así que sigue leyendo y sorpréndete.

Odstraňte rouno z koberců: existují řešení, jak je odstranit prakticky jako nové! Získejte další informace, jak to bude pokračovat.

Třásně perských koberců jsou obvykle bílé,   takže se mohou velmi snadno ušpinit. Vlastně stačí šlápnout a škoda je prakticky hotová. Navíc s malými dětmi v domácnosti nemá smysl vysvětlovat, co se může stát.  Aby byly třásně koberců mimořádně čisté, níže jsou uvedeny různé domácí prostředky   , které můžete použít k jejich čištění, aniž byste museli utrácet spoustu peněz. Než se na základě svých potřeb rozhodnete, které metody můžete použít,   musíte si pořídit speciální kartáč na třásně a často ho česat   . To znamená, že se třásně nemohou kroutit a koberec vypadá vždy upraveně a udržovaně. Začněme nejúčinnější metodou:

  • Solvayova soda

Nejúčinnějším prostředkem je použití sody na praní, prodávané pod názvem Solvay Soda, nazývané také soda na praní (nezaměňovat s louhem sodným). Směs k přípravě je následující. – 300 ml prášku uhličitanu sodného – 30 kapek éterických olejů. Můžete si vybrat esenciální oleje, které mají antibakteriální, antiseptické a protiplísňové vlastnosti a oba jsou voňavé. Sodu a oleje velmi dobře promíchejte (aby nezůstaly žádné barevné hrudky oleje) a směs nalijte do skleněné nádoby přikryté víčkem. Tuto směs můžete použít i okamžitě, ale pokud nespěcháte, je lepší si pár hodin odpočinout. K míchání používejte dřevěné nebo plastové lžíce, protože kovové lžíce mohou reagovat s louhem a některými éterickými oleji. Abyste z této směsi vytěžili maximum, musíte ji rozetřít na koberec a nechat působit alespoň 30 minut (až 6/12 hodiny). Prach pak musíte vysát běžným vysavačem. Pro usnadnění distribuce prášku můžete ve víčku sklenice udělat otvory a umístit ji otočením dnem vzhůru.

  • Hydrogenuhličitan sodný

Jedlá soda může být také dobrým přítelem pro tento domácí úkol. Chcete-li vyčistit třásně koberce, můžete si vyrobit DIY směs. Musíte   vzít sklenici, naplnit ji perlivou vodou a poté v ní rozpustit 1 polévkovou lžíci jedlé sody   . Poté můžete třásně očistit a   nechat směs působit cca 12 hodin   . Po uplynutí stanovené doby můžete zbývající zbytky odstranit. Bude to velmi jednoduché.

  •  bílý vinný ocet

Flequillo snadno vyčistíte bílým octem. Jednoduše   přidejte pánev naplněnou octem, nechte s flequillem a nechte asi 30 minut působit   . Během této mediální hodiny přidejte do   mytí směs 2 polévkových lžic tekutiny a ½ misky vody   . Touto směsí jednoduše vyčistěte flequillo. Pokud výsledek   není příliš bílý, doporučujeme použít směs 2 lžic soli a 100 mililitrů bílého octa   . Výsledek bude dokonalý.

  • bramborová cascara

K čištění okrajů alfombry můžete použít směs bramborových sudů. Nejprve   vložte slupku ze 4 brambor do nádoby s 500 mililitry vody, která vydrží přibližně 100 minut za hodinu   . Chcete-li tento proces dokončit, musíte  směs přefiltrovat   přes malý colador,   nalít vše do misky a přidat do ní trochu směsi   . Jednoduše   dáte jídlo se skvrnami a necháte směs na místě po dobu 3 hodin   .

  • Peroxid vodíku a zubní pasta.

V tomto případě je nutné smíchat zubní pastu s bělícími vlastnostmi a peroxidem vodíku, která dokáže dezinfikovat povrchy a eliminovat skvrny. Vše, co musíte udělat, je   smíchat 2 polévkové lžíce peroxidu vodíku s 1 polévkovou lžící zubní pasty   . Po promíchání   jednoduše prodlužte výsledek pomocí šipek a několik minut je aktivujte   . Nakonec stačí použít vodu.

  •  Bezpečná pěna

Na zjemnění velmi dobře použijte krém. Vše, co musíte udělat,   je rozmístit 3 až 4 unce smetany, abyste ji udrželi na okraji s brožou a nechat ji působit přes noc   . V následujícím návodu bude vše čisté a dokonalé. Jediné, co musíte udělat, je mít v úmyslu tak učinit.