Vyčistěte mikrovlnku: Od té doby, co jsem objevil tuto metodu, zabere mi to 5 minut a je jako nová! Zařízení, které se pro mnohé rodiny stalo nepostradatelným, je    mikrovlnná trouba    . Abyste z ní vytěžili maximum, je jasné, že    ji musíte dobře vyčistit    , aniž byste cokoli podcenili. Může se to zdát jako obtížný úkol, ale    existuje domácí lék, který vám pomůže nechat mikrovlnnou troubu bez poskvrny za pouhých 5 minut    . Vy tomu nevěříte? Pokračujte ve čtení a uvidíte, jak snadné a velmi ekonomické bude    získat mikrovlnnou troubu tak čistou, že bude vypadat, jako by byla právě zakoupena    .

Vyčistěte mikrovlnnou troubu: zabere to jen 5 minut

Jak jsme již zmínili,    mikrovlnná trouba se stala nezbytným spotřebičem mnoha rodin    . Správné čištění je velmi důležité, zejména proto, že při každodenním používání    by určité zbytky jídla    mohly časem přístroj poškodit. Když v něm vaříte jídlo, můžete ho rychle najít    špinavé od nevyhnutelných stříkanců    a    seškrábání nepořádku po něm není zrovna    nejjednodušší ani nejzábavnější úkol na světě. Kromě toho je nezbytné pečlivé čištění, protože    nečistoty nahromaděné v mikrovlnné troubě mohou rychle vést k množení choroboplodných zárodků a bakterií    , které se přirozeně vyskytují v potravinách. Abyste se vyhnuli všem těmto problémům a ochránili tak své zdraví,    existuje ekonomické domácí řešení    , které vám umožní mít super čistou a dezinfikovanou mikrovlnnou troubu. Pokud chcete vědět, jak na to, musíte    tyto produkty nejprve obnovit    . Co potřebuješ:

  • 1 lžíce octa
  • 200 ml vody

Nezapomeňte si pořídit   nádobu vhodnou do mikrovlnné trouby   . V tuto chvíli stačí vědět, co dělat.

metoda

Za prvé, proces je velmi jednoduchý. Musíte vzít nádobu a nalít do ní vodu a ocet uvedené v krátkém seznamu výše. Poté musíte vše vložit do vaší mikrovlnné trouby, poté ji zavřít a zapnout na maximální výkon a nechat vše „vařit“   3 až 5 minut   . Po uplynutí uvedených minut vyjměte nádobu z trouby a    pomocí hadříku z mikrovlákna odstraňte ze stěn mikrovlnné trouby veškeré nečistoty    . Tato práce pro vás bude velmi snadná, protože    voda a ocet dokázaly rozpustit všechny nečistoty na stěnách vaší trouby    . Nakonec    není potřeba ani oplachovat    a můžete svou mikrovlnku znovu používat, bude opět čistá, vydezinfikovaná a voní. Než však skončím, radím vám,    abyste se vyhnuli nečistotám uvnitř zařízení tím, že se vyhnete postříkání jídlem    . Aby se zabránilo postříkání při vaření, je vhodné    používat nádoby s víkem nebo je přikrýt    igelitem    . Poté můžete   do mikrovlnné trouby umístit list papírové utěrky   pomocí páry vytvořené během vaření,     abyste jej důkladně očistili ihned po uvaření jídla. Pokud se budete řídit malou radou na této stránce,    vaše mikrovlnná trouba zůstane vždy čistá a choroboplodné zárodky a bakterie se nebudou moci množit    . Přeji jen dobrý úklid.