Vyčistěte odkapávač na nádobí: Jak ho během chvilky vyčistit a rozzářit! Při úklidu domu často zapomínáme na péči o některé části domu. To je samozřejmě falešné, protože abyste měli čistý a vydezinfikovaný dům, musíte věnovat stejnou péči každému předmětu a každému rohu. Právě z tohoto důvodu    níže zjistíte, jak    čistit odkapávač na nádobí hospodárně a efektivně. Pomocí níže uvedené metody    bude váš odkapávač čistý a velmi lesklý    . Můžete se tak rozloučit s drahými chemickými produkty ze supermarketu. Jediné, co musíte udělat, je číst dál, abyste zjistili, jak na to.

Vyčistěte odkapávač na nádobí: Jak ho během chvilky vyčistit a rozzářit!

Čištění odkapávače nádobí je základním úkolem, protože    kapky vody, které zůstanou na povrchu, mohou časem způsobit určité druhy plísní a dokonce i vápenné usazeniny    . Právě proto má odkapávač na nádobí tendenci    ztrácet lesk   v krátké době. Pouhým okem můžete vidět skvrny různých velikostí, které se zdají být nemožné odstranit. Ale nesmíme zoufat! Na dokonalý úklid existuje velmi jednoduchý lék    .   Ingredience k použití    jsou:

  • 1 sklenice vinného octa
  • 1 sklenici prášku do pečiva

Vezměte také    houbu    a    misku    a pusťte se do práce.

metoda

Nejprve musíte vzít nádobu a    nalít do ní vinný ocet a jedlou sodu    . Poté směs míchejte, dokud nezískáte   pastovitou a homogenní hmotu   . V tomto okamžiku byste měli vyjmout odkapávač nádobí z kuchyňské skříňky a    namočit jej tekoucí vodou    . Jakmile je tato operace hotová,    namočte houbu a naberte trochu směsi, kterou    jste vytvořili. Poté začněte    opatrným třením odkapávače na nádobí, abyste nanesli přípravek    . Na konci této práce nechte    přípravek 20 minut působit    . Po uplynutí stanovené doby budete muset pouze    opláchnout pod tekoucí vodou, abyste odstranili všechny zbytky    . Poté stěrku opatrně osušte    měkkým suchým hadříkem.     Pomocí této DIY metody můžete také odstranit skvrny od rzi . Nezapomeňte také    důkladně vysušit povrch stojanu na nádobí, abyste zabránili hromadění vlhkosti    . Jeho vysušením zabráníte tvorbě plísní a rzi.

Tip: Jak provádět každodenní úklid

Pokud je nutné čištění provádět denně, abyste nemuseli odstraňovat vodní kámen, vodní kámen a rez, můžete    dát 1 sklenici jedlé sody do malé misky a smíchat ji s několika lžičkami vody    . To vám umožní vytvořit pastu, která vám umožní snadno vyčistit stojan na nádobí. Postupujte podle rad na této stránce a budete mít super čistý odkapávač na nádobí, aniž byste utratili ani korunu navíc. Užijte si úklid.