Vyčistěte troubu v několika krocích. Bude jako nový. Není potřeba žádný čisticí prostředek!   Pokud chcete, aby byla vaše trouba super čistá    a ušetřila peníze, doporučuji    vám prostudovat si tipy, které najdete na této stránce    . Zde zjistíte, že    nemusíte kupovat běžný prací prostředek    v regálech supermarketů, ale můžete snadno použít suroviny, které už máte doma. Vaše trouba tak    bude čistší než kdy předtím    . Provedení níže uvedených triků bude velmi jednoduché. Stačí si vybrat podle svých potřeb, protože každý z nich bude velmi účinný.

Vyčistěte troubu v několika krocích. Bude jako nový. Není potřeba žádný čisticí prostředek!

K čištění trouby a odstranění nepříjemných pachů a tím i zbytků jídla ze spotřebiče často používáme velmi drahý čisticí prostředek, který nemusí být tak účinný, jak jsme si mysleli. Chcete-li se tomuto epilogu vyhnout,    můžete použít jeden z níže uvedených tipů    . Použití jednoho z těchto tipů    udrží vaši troubu super čistou a zároveň nepoškodí vaši peněženku    .

  • Metoda číslo jedna: hrubá sůl a voda.

Přísadou, kterou máte doma a která může mít vliv na čištění trouby, je    hrubá sůl    . Možná se vám to zdá divné, ale hrubá sůl bude v tomto úklidovém úkolu cenným spojencem. Chcete-li použít tuto metodu k odstranění usazenin a připálených zbytků,    můžete naplnit hrnec šálkem vody a poté jej zahřát na sporáku    . Když je voda horká, přidejte   2 lžíce soli    a míchejte, dokud se úplně nerozpustí. Výslednou směs pak budete muset pouze    nanést na skvrny a nechat působit alespoň 15 minut    . Poté můžete    vše odstranit vlhkým hadříkem z mikrovlákna    .

  • Metoda číslo dvě: ocet a voda.

V tomto případě je trik ještě jednodušší. Musíte    vzít rendlík, naplnit jej vodou a poté zahřát na sporáku    . Jakmile    dojde k varu, přidejte 1 šálek octa a přiveďte směs k varu    . Poté hrnec vložíme    do vypnuté trouby a uzavřeme, aby pára ze směsi mohla difundovat do celého spotřebiče    . Když    teplota klesne natolik    , že do ní můžete strčit ruce,    jednoduše troubu vyčistěte houbičkou    . Výsledek bude super lesklý.

  • Metoda číslo tři: citron a voda

Pokud dáváte přednost použití citronů, je tento lék také velmi jednoduchý. Jednoduše    vezměte zapékací misku a zalijte 1 sklenicí vody a šťávou ze 3 citronů    . Poté umístěte    pekáč na dno trouby a nastavte teplotu na 150 stupňů na 30 minut    . Po uplynutí uvedené doby    očistěte stěny houbou    . Výsledek bude bezchybný. V tuto chvíli musíte použít pouze jednu z těchto metod v závislosti na ingrediencích, které máte doma. Výsledek vás opravdu překvapí! Užijte si úklid.