Vyleštěné a vydezinfikované toalety: stačí jeden průchod a nepotřebujete kyselinu ani bělidlo! Pro    správné čištění a dezinfekci koupelny    není nutné kupovat velmi drahé chemické přípravky, které často nedávají požadovaný výsledek. Proto    níže vysvětlíme, jak    čistit a dezinfikovat koupelnu bez těchto drahých přípravků    pomocí přípravků, které již máte doma    . S    tipy, které vám poskytneme níže, můžete uklidit svůj dům snadno a velmi rychle    . Tyto tipy mohou být užitečné pro každého, protože    za pouhých 5 minut budete mít    čistou a zářivou koupelnu. Pokračujte ve čtení a pokud budete dodržovat následující tipy, okamžitě si všimnete znatelného rozdílu mezi před a po.

Lesklá a dezinfikovaná koupelna: je dokonalá během několika minut. Objevte tajemství za tím!

Níže se dozvíte, jak vyčistit koupelnu v několika krocích. Ve skutečnosti můžete najít několik    užitečných tipů pro čištění různých částí vaší koupelny    . Během čtení se dozvíte,    jak vyčistit záchod    ,    umyvadlo    a dokonce i    sprchu    . Zabere vám to jen pár chvil a budete  muset    použít pouze suroviny, které už pravděpodobně máte doma. Zde jsou    3 efektivní a ekonomické způsoby,    jak bezpečně vyčistit koupelnu.

  • Nástěnný sifon na WC

Chcete-li vyčistit odtok ve stěně toalety, nemusíte dělat nic složitého nebo příliš složitého. Stačí    otevřít odkapávací misku a přidat 1 jednoduchou tabletu do myčky    . Přidáním tablety    se kapsle    při každém spláchnutí toalety postupně rozpustí a vyčistí celou toaletu a čas od času vytvoří nádherné aroma. Pokud chcete ještě lepší vůni,    můžete přidat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje nebo pár kapek aviváže    .

  • Umyvadlo v koupelně

I umyvadlo v koupelně lze rychle a snadno vyčistit. K čištění a dezinfekci    byste měli do dřezu nasypat 1 polévkovou lžíci jedlé sody    . Dále    byste měli přidat 2 polévkové lžíce octa a 3 nebo 4 kapky esenciálního oleje dle vašeho výběru    . Pak jednoduše    vezměte houbičku, navlhčete ji trochou vody a poté    vydrhněte celý povrch umyvadla nebo vany. Po dokončení této práce budete muset pouze    dobře opláchnout a poté osušit suchým hadříkem    . Výsledkem je voňavý a extrémně dezinfikovaný dřez.

  • Vanová kabina

Pokud používáte správný přípravek, může být rychlé a důkladné čištění sprchové zástěny velmi jednoduchým úkolem. Vlastně doporučuji použít přísadu, která vás nikdy předtím nenapadla:    dětský olej    . Požadovaného výsledku dosáhnete s dětským olejem. Pro    použití jednoduše nastříkejte přípravek přímo na sklo sprchy a poté otřete suchým hadříkem z mikrovlákna    . Tímto čištěním boxu snadno zmizí vápenné usazeniny. V tuto chvíli si stačí vyhrnout rukávy a řídit se jednoduchými tipy na této stránce. Výsledek vás nechá beze slov. Užijte si úklid.