Lesklá podlaha: odstraňuje i ty nejodolnější skvrny a provoní celý dům! Je známo, že při každodenním úklidu domu    nemůže být úklid podlahy a nechat ji jiskřit v každém rohu jednoduchou záležitostí.   Abychom toho dosáhli, často používáme drahé produkty, které nejsou vždy tak účinné, jak si myslíme. K dosažení efektivního výsledku    stačí použít dvě ingredience dostupné v každé kuchyni    , i když máte málo zkušeností, a pustit se do práce.   Pro ty nejodolnější skvrny a spáry na vašich dlaždicích    je řešením produkt, který nejen hloubkově čistí, ale také vám zanechá příjemně provoněný domov. Uvidíte, že vám podlahu budou závidět všichni sousedé.

Lesklá podlaha: odstraňuje i ty nejodolnější skvrny a provoní celý dům!

Je zřejmé, že není vždy snadné    podlahu vyčistit a dodat jí lesk,    protože existuje mnoho podlah vyrobených z různých materiálů. Níže naleznete směs pouhých    dvou ingrediencí dostupných ve vaší kuchyni, vhodnou pro čištění  keramických    i    parketových podlah    . S touto směsí získáte dokonalý výsledek, kterého lze velmi snadno dosáhnout.

Přírodní metoda:

Ingredience, které potřebujete ve své kuchyni, jsou prostě    ocet    a    mýdlo na nádobí    . Smícháním těchto ingrediencí bude rozdíl. Jediné, co musíte udělat, je    vzít kbelík, naplnit jej vodou a poté přidat půl šálku octa spolu s lžící mycího prostředku na nádobí    . Účinek kombinace těchto dvou produktů bude fenomenální. Pak samozřejmě musíte    do směsi ponořit hadřík, dobře vyždímat a    podlahu vyčistit jako obvykle. Vidíte, jak snadné to může být?

Pro více odolných skvrn:

Vyzkoušejte šetrné ACE a uvidíte, že po pár vypráních    konečně bezpečně odstraníte i ty nejodolnější skvrny. Získáte tak     během okamžiku   velmi lesklou a čistou podlahu . Tento fantastický produkt    je také perfektní pro    prosvětlení spár mezi dlaždicemi    a obnovení jejich lesku. Skvělý produkt, i když máte doma malé děti a domácí mazlíčky. Podlaha tak získá     potřebnou hygienu , aby neohrožovala lezoucí děti    . K čištění podlahy tak nebudete muset používat další vysavač a ti nejmenší si budou moci volně hrát. Jakmile je podlaha umytá,    výsledek bude tak dokonalý a lesklý    , že nebudete věřit tomu, co vidíte. Vlastně ho nikdy nepřestanete používat a vaši hosté budou ohromeni jeho vysoce leštěnými podlahami. Stačí se pustit do práce a začít se řídit radami na této stránce a vaše podlaha bude čistá a lesklá jako nikdy předtím.   Vyzkoušejte to a pokud jej zředíte teplou vodou, můžete vyčistit jakýkoli typ povrchu.    Díky důkladnému čištění bude váš domov vonět čistěji než kdy předtím! Příjemnou zábavu při úklidu!