Vždy voňavé oblečení: aviváž není potřeba, babiččin lék je neomylný! Čisté, čerstvě vyprané oblečení často   nevoní tak, jak byste chtěli   . Existuje mylná představa, že toho lze dosáhnout pouze tehdy, když se oblečení pere v pračce a používá se aviváž. To vůbec není pravda! Ve skutečnosti může oblečení po vyprání v pračce velmi provonět   , což lze poměrně snadno a rychle opravit.  Zvládne to každý, i ten, kdo se v domácích pracích příliš nevyzná. Ve skutečnosti   je možné oblečení provonět pouhým vyžehlením, jako to dělala moje babička   . Její oblečení bylo vždy tak navoněné, že se jí všichni ptali, jak dokázala mít vždy tak voňavé spodní prádlo!

Vždy voňavé oblečení: aviváž není potřeba, babiččin lék je neomylný!

Trik spočívá v tom,   že oblečení při žehlení provoníte. Je to velmi jednoduché:   stačí identifikovat parfém, který se vám nejvíce líbí,   a poté provést několik jednoduchých kroků. Proto je nutné používat esenciální oleje   , které vašemu oblečení dodají dlouhotrvající aroma   a samozřejmě nepoškodí látky. Aroma olejů,   ze kterých si můžete vybrat,   jsou:

  • Máta:   ideální   pro boj se ztrátou koncentrace.
  • Levandule   : užitečná pro uvolnění nervů
  • Citron   : k dobití baterií
  • Růžová   : pro zajištění harmonie

Můžete si ale vybrat svou oblíbenou vůni.

Co dělat pro provonění oblečení? Podívejte se na to níže!

Je mnohem snazší, než si myslíte,   udržet vaše oblečení čerstvé, zatímco ho žehlíte   . Pokud se budete řídit radami na této stránce, budete mít voňavé oblečení, které dlouho vydrží, i když budete používat žehličku. Musíme vytvořit   efektivní a jednoduchou kombinaci.  Chcete-li to provést, musíte   použít   :

  • 6 kapek požadovaného esenciálního oleje
  • 250 ml vody (nejlépe destilované)

K výrobě této domácí směsi musíte nejprve   vzít lahvičku s rozprašovačem a   nalít do ní uvedené ingredience. Poté nádobu pevně uzavřete   a silně s ní protřepejte,   aby se obě ingredience promíchaly. Vznikla   tak účinná vonná voda   , schopná   zvlhčit prádlo, usnadnit průchod žehlicí plochou žehličky a   provonět tkaniny během několika okamžiků   .  Pára totiž dokáže   trvale nastavit použitý parfém. Po dokončení tohoto jednoduchého procesu budete muset pouze   vložit směs obsaženou v atomizéru do chladničky   pro optimální konzervaci do dalšího použití. Před dalším použitím však    nádobu pouze protřepejte. S tímto velmi jednoduchým a domácím řešením   můžete provonět i závěsy   ,   pohovky   a   polštáře u   vás doma a provonět tak  celý váš byt   . V tuto chvíli už stačí jen zkusit připravit a použít tuto směs. Výsledek vás nechá beze slov a vaše látky budou konečně vonět přesně tak, jak chcete. Dobrá práce.