Mít   čistou a neposkvrněnou koupelnu   se zdá být nepolapitelným snem. Ve skutečnosti je to jedno z nejpoužívanějších prostředí celé rodiny, a proto se    velmi snadno a prakticky ihned po úklidu ušpiní.

To je přesně důvod, proč    koupelny den za dnem ztrácí lesk    .

Abyste tomu zabránili,    můžete toalety vyčistit domácí směsí    . S tímto domácím roztokem je vybělíte a vyčistíte během několika okamžiků.

Jak vyčistit a vybělit koupelny: Zjistěte, jak na to s tímto řešením pro kutily!

Pokud se budete řídit následujícími radami, bude snadné, aby   vaše koupelnové doplňky byly bílé a čisté   . Tato metoda    vám umožňuje rozloučit se s drahými chemikáliemi na regálech supermarketů    bez výčitek.

Výsledek bude úžasný.

Ingredience k použití    jsou:

  • 1 lžička jedlé sody
  • 1 polévková lžíce vody
  • Marseillské mýdlové vločky

Po obnovení můžete začít vytvářet svůj produkt.

metoda

Čištění a bělení sanitárních zařízení je touto domácí metodou velmi jednoduché.

Jednoduše vezměte malou misku a    nasypte do ní jedlou sodu a vodu    . Poté přidejte marseillské mýdlo a    vše promíchejte lžící.

 Mixujte do   krémova   . Jakmile dosáhnete požadovaného výsledku,    vezměte houbu a trochu krému a dobře ji rozetřete na špinavý povrch    vaší toalety.

Jakmile je tato práce hotová,    budete ji muset nechat jen chvíli odležet, poté opláchnout velkým množstvím vody a poté osušit čistým hadříkem    .

Jak čistit záchody a vodovodní baterie: dezinfikujte je a přivoňte k nim!

Na    bělení a čištění sanitárních předmětů    si můžete    vyrobit směs, kterou můžete použít i na čištění koupelnových baterií    .

S touto domácí metodou bude výsledek dokonalý a vaše koupelna bude vonět čistotou.

K tomu   potřebujete    :

  • 2 lžíce prášku do pečiva
  • Vonný pudr 2 střiky
  • 2 lžičky vody

V tomto případě je nutné    přidat do misky výše uvedené ingredience    . Poté lžičkou dobře promíchejte, dokud    nezískáte hustý krém    .

Poté    houbičkou vezměte trochu krému a rozetřete jím kohoutky záchodů a koupelen    . Jakmile    je produkt připraven, nechte jej chvíli působit    . Poté    povrchy opláchněte a vše osušte houbičkou    .

Stačí si vybrat produkt údržby, který vám nejlépe vyhovuje a vyhovuje vašim potřebám. Okamžitě začněte s čištěním a výsledky vás překvapí.

Dobrá práce.