Zapáchající sklenice a víčka: Sklenice mé babičky byly bezvadné, prozradím vám její tajemství! Jak každý ví,    skleněné nádoby se staly    nepostradatelnou součástí domácnosti právě proto, že se dají využít mnoha různými způsoby. Před opětovným použitím je však třeba    důkladně vyčistit a odstranit nepříjemný zápach, který často nezmizí ani po ručním mytí nebo mytí v myčce    . Může být snadné dokončit tento úkol čištění a    trvale odstranit pach jídla ze sklenic pomocí správné metody.    Ve skutečnosti, pokud budete postupovat podle této jednoduché metody, kterou používala moje babička,    nebudete se muset potit, aby    byla vaše sklenice čistá a voňavá    .

Páchnoucí sklenice a víčka: jak se zbavit nepříjemných pachů pomocí této spolehlivé metody

Mnohokrát nemůžeme skleněné nádoby recyklovat,    protože po umytí    nedokážeme odstranit zápach, který se zdá, že předmět doprovází. Ve skutečnosti běžné mýdlo a horká voda k odstranění nepříjemného zápachu jídla nebo sklenic se solným roztokem nestačí. K odstranění tohoto zápachu ze sklenic nestačí ani ocet či hrubá sůl a stoprocentně tento problém nevyřeší ani jedlá soda či kávová sedlina. Díky tomuto jednoduchému prostředku je možné eliminovat zápach ze sklenic. Vše, co musíte udělat, je získat trochu   hořčičného prášku   . K přípravě směsi    musíte použít    :

  • 5 g hořčičného prášku
  • 1,5 litru vody

Tyto dvě ingredience stačí smíchat       a    výsledek pak nalít do skleniček    . Pak už jen    nechte vše 1 den a 1 noc odležet a poté opláchněte vodou z kohoutku    . Uvidíte, že zápach konečně zmizí.

Chcete také vyčistit víčka od sklenic? Příliš snadné.

Kromě odstranění zápachu ze sklenic, ve kterých se kdysi nacházelo jídlo nebo lák, musíte také vědět, jak čistit    a dezinfikovat víčka    . Proto byste neměli zapomínat na víčka,    protože i tam se zvyknou usazovat nepříjemné pachy    . Aby se    zápach znovu neobjevil kvůli špatné hygieně očních víček,    musíte dodržet metodu vysvětlenou níže. Věřte mi: lék, který najdete níže z ruky babičky, je opravdu jednoduchý. Jednoduše připravte    směs ze 2 sklenic vody a 2 sklenic vinného octa    . Poté je nutné    víčka namočit alespoň na 2 hodiny    a    poté je nechat vyschnout přímo na slunci    . Díky UV paprskům a slunečnímu žáru    jsou oční víčka dezinfikována, a proto velmi čistá    . Sklenice a víčka tak můžete bez obav znovu použít a budou velmi čisté. Jediné, co musíte udělat, je vyzkoušet a užít si výsledek. Užijte si úklid.