Žloutající oblečení: Prozradím vám tajemství své babičky, aby byly dokonalé! Vyčistit   zažloutlé oblečení   a vybělit je, jako by byly právě zakoupené, se zdá být nemožným úkolem. K jejich opětovnému vybělení v několika krocích je samozřejmě možné použít chemikálie, které jsou dobře viditelné na regálech supermarketů. Tyto produkty jsou však nejen velmi drahé, ale také nemusí být příliš účinné. Abyste dosáhli požadovaného výsledku, doporučuji vám přečíst si tuto stránku, abyste objevili všechna tajemství našich babiček, která vám umožní, aby vaše oblečení bylo opět bílé a bezvadné. Přečtěte si níže, jak to udělat.

Žloutnoucí šaty: Prozradím vám tajemství své babičky, aby byly dokonalé!

Čištění a bělení oděvů, jako by byly právě zakoupené,    může být jednoduchý úkol, pokud se provádí správně a se správnými přísadami. Ve skutečnosti níže najdete trik, který můžete udělat s ingrediencí, kterou už máte doma a po jejím použití zůstanete beze slov. Aby bylo vaše oblečení opět bílé a bez nažloutlých skvrn, můžete použít   zubní pastu    . Kromě domácí léčby popálenin a zmírnění bodnutí hmyzem lze zubní pastu velmi dobře použít i k odstranění žloutnutí z oblečení. Použití tohoto produktu je velmi jednoduché. Jednoduše    vezměte misku a nalijte do ní obsah celé tuby zubní pasty a 400 mililitrů bílého octa    . Poté přidejte    40 gramů jemné kuchyňské soli a 50 gramů prášku do pečiva    . Poté    produkty  promíchejte a poté vložte zažloutlé prvky    . Po    cca 4 hodinách    můžete    oblečení vyprat ve studené vodě    . S tímto lékem vaše žluté oblečení opět zbělá.

Další domácí prostředky

Pokud si přejete, můžete také použít   jiné DIY metody,    abyste dosáhli stejně dokonalého výsledku.

  • 1. Citronová šťáva

Citronová šťáva je perfektní produkt pro bělení vašeho oblečení. Chcete-li použít tento lék, musíte    do misky dát 1 litr vody a šťávu ze 2 citronů    . (Doporučuji, pokud chcete zvýšit dávku, pamatujte na to, že na každý litr vody vždy přidejte obsah šťávy ze 2 citronů). Poté    oblečení ponořte do směsi a nechte 30 minut odležet    . Po uplynutí uvedené doby jděte    do pračky vyprat oblečení a nastavte minimální teplotu 40 stupňů    .   Stačí jej nechat uschnout na vzduchu   .

  • 2. mléko

Mlékem snadno osvěžíte bělost oblečení a můžete jej použít i na jemné látky, jako je hedvábí. Jednoduše    namočte nádobí do směsi ½ litru teplé vody a ½ litru mléka    . Poté nechte oblečení namočit    asi 30 minut    a poté jej nechte uschnout    bez vystavení slunci    . Poté budete muset    vyprat v pračce pouze obvyklé oblečení    .

  • 3. Jedlá soda

Jedlá soda má bělící vlastnosti, takže je ideální pro odstraňování žlutých skvrn z oblečení. Chcete-li použít tento domácí lék,    vezměte nádobu a nalijte do ní 1 litr teplé vody a 2 lžíce jedlé sody    . Nechte oblečení máčet   alespoň 60 minut    .

  • 4. Bílý vinný ocet

Zvláštností tohoto produktu je, že jej lze bezpečně používat v pračce. Jednoduše    smíchejte 125 mililitrů vinného octa se 125 mililitry tekutého pracího prostředku    . Jediné, co budete muset udělat, je    spustit středně dlouhý prací cyklus na 60 stupňů a poté oblečení usušit na vzduchu    .

  • 5. aspirin

Dokonce i aspirin, to se může zdát zvláštní, může způsobit, že oblečení bude velmi bílé. Jednoduše    rozpusťte 5 325 mg tablet aspirinu v misce s teplou vodou    . Poté nechte oblečení    8 hodin máčet a poté vše vyperte v pračce    . Použijte jakýkoli lék, který preferujete. Užijte si úklid.