Žluté pozadí v koupelně: Za pár minut připravím tento lék a nikdy jsem neměl bělejší a voňavější koupelnu! Na trhu je mnoho chemických přípravků vhodných k    čištění toalet    . Tyto chemikálie dostupné v supermarketech jsou však velmi drahé a nemusí přinést požadovaný výsledek. Mít čistou a voňavou koupelnu ve skutečnosti není snadný úkol. Při vstupu do koupelny se mnohokrát nevyhneme zápachu   , ale s prostředky, které uvádíme níže, tyto nepříjemnosti rychle a snadno zmizí. Ve skutečnosti je možné   vytvořit vonné krystaly během několika okamžiků   pomocí běžných a levných produktů. Stačí vědět, co dělat a výsledek bude mnohem lepší, než vám může poskytnout jakýkoli produkt na pultech. Chcete vědět, jak vyrobit tyto    vonné krystaly do vaší koupelny    ? Pak už stačí jen pokračovat ve čtení této stránky.

Žluté pozadí v koupelně: domácí bělení a vonné krystaly

S    prostředkem, který je dostupný naprosto každému,    je možné během pár minut vytvořit krystaly, které    bez sebemenší námahy a námahy vyčistí a provoní vaši toaletu.   Chcete-li vyrobit tento domácí lék, musíte nejprve shromáždit všechny     užitečné ingredience :

  • Hrubá sůl podle potřeby
  • 1 lžička prášku do pečiva
  • 10 kapek tea tree oleje
  • 10 kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje

V tuto chvíli nemáte jinou možnost, než určit, co je třeba udělat. Věřte, že to zvládnou i ti, kteří něco takového nikdy nedělali.

Metoda

Chcete-li vyrobit tyto krystaly, které rozjasní a provoní toaletu, jednoduše    nasypte sůl do sklenice tak, aby zbyla více než polovina    . Poté přidejte    jedlou sodu    a poté nalijte    kapky tea tree oleje    a kapky    esenciálního oleje    . Vše pak    pár minut míchejte lžičkou,    aby se esence dobře vstřebaly. Poté nechte výsledek pár minut odpočinout. Po několika minutách    nalijte výsledný výsledek do toalety a nechte přes noc odležet    . Touto metodou můžete také    účinně odstranit vápenné usazeniny ze dna toalety    .   Druhý den ráno stačí    štětec umístit na toaletu a    spláchnout    .

Tipy na provonění koupelny krystaly

Pokud však chcete   provonět koupelnu    , můžete použít stejné ingredience a řídit se radami níže. Je možné    sesbírat kuličku, která se běžně vejde do bubnu pračky a    naplnit ji čerstvě připravenými aromatickými krystaly. Poté můžete umístit své krystaly na místo, které preferujete. Výsledek samozřejmě závisí především na    velikosti vaší koupelny    . Získáte tak    cenově dostupný a fantastický osvěžovač vzduchu    .

Pro houževnaté inkrustace

Pro zesvětlení těch nejodolnějších usazenin na podlaze toalety a odstranění všech nepříjemných pachů můžete    použít roztok jedlé sody a octa.    Po    nasypání 100 g jedlé sody do záchodu    přidejte    1 sklenici octa a nechte uležet alespoň několik hodin    (nebo lépe přes noc). Dobrá práce.