Žluté skvrny na toaletě: nepotřebujete kyselinu, objevte účinný a přírodní lék! Žluté skvrny  na toaletě    jsou nejen nevzhledné, ale jsou také důsledkem    špatného    úklidu koupelny.   Abyste měli velmi čistou a vydezinfikovanou koupelnu    bez utrácení spousty peněz a nakupování chemikálií, které z dlouhodobého hlediska mohou tělu škodit, doporučuji dodržovat   domácí prostředky,   budete mít čisté a vydezinfikované WC, bez nevzhledné a nevzhledné žluté skvrny.    .

Žluté skvrny na toaletě: účinné prostředky, které můžete použít sami.

Pokud si přečtete tuto stránku, objevíte    mnoho praktických a levných domácích prostředků, které můžete použít k odstranění nepříjemných žlutých šmouh z vaší toalety    . Dosažení tohoto cíle bude velmi jednoduché, pokud budete postupovat podle níže uvedených tipů. Čtěte dále a zjistěte, co dělat.

  • 1. Jedlá soda a Marseillské mýdlo

Chcete-li použít tyto ingredience a mít toaletu dezinfikovanou a bez skvrn, musíte nejprve    na každé zažloutlé místo nanést 1 polévkovou lžíci jedlé sody    . Poté musíte chvíli počkat, než se jedlá soda dobře přichytí, a poté    přidat několik vloček marseillského mýdla předem zředěného v půl sklenici vody    . Pozor: Je důležité, aby vám jedlou soda neupustila. Vše pak musíte    nechat běžet přes noc a jediné co musíte udělat druhý den ráno je spláchnout záchod    . Výsledek bude šílený!

  • 2. Sůl a citron

Tyto přísady jsou zvláště účinné při odstraňování žlutých skvrn na toaletě. K tomu posypte    každou skvrnu 1 lžící soli a poté vše zalijte šťávou z 1 nebo 2 citronů    . Poté nechte působit, dokud    roztok nezaschne, a poté důkladně rozetřete    . Tento roztok je také vynikajícím    odmašťovadlem    a velmi užitečným    proti vápenným usazeninám    .

  • 3. Citron a ocet

V tomto případě jednoduše    naplňte lahvičku s rozprašovačem ¾ octa a ¼ citronové šťávy    , samozřejmě po odstranění semínek a dobrém přefiltrování. Jediné, co musíte udělat,    je nastříkat získanou směs na žluté pruhy a počkat alespoň 2 hodiny    . Po uplynutí uvedené doby jej můžete    rozetřít   pro dosažení dokonalého výsledku.

  • 4. Kyselina citronová

Pro použití těchto přípravků je nutné připravit směs z    1 litru vody a 150 až 200 g kyseliny citrónové    . Dobře promíchejte, aby se    přípravek dobře rozpustil a poté nalijte do rozprašovače    . Stačí    přípravek nastříkat na žluté skvrny na toaletě    . Vše necháme působit   alespoň 2 hodiny    . Na konci uvedených hodin    budete muset pouze spláchnout záchod    a výsledek bude šílený.

  • Louh sodný na odolný vodní kámen (používejte opatrně)
  • Nalijte litr studené vody a 3 šálky pracího prostředku    do plastového kbelíku.
  • Tento roztok míchejte    dřevěnou    lžící, dokud nezačne prskat a hřát.
  • Nalijte do toalety a nechte 30 nebo 60 minut v závislosti na krustě.

Louh sodný nepění, takže se snadno oplachuje a také umožňuje    důkladně vyčistit koupelnové baterie a umyvadla. Při použití této látky se doporučují rukavice a ochranné brýle.   Přeji jen dobrý úklid.