Objevte recept na Tiramisu Kinder Bueno a Mascarpone ve Verrines. Slavné Kinder Bueno je dnes na našich stolech a tak využíváme hodinovou přestávku. Před výrobou tohoto dezertu musíte mít doma alespoň jedno Kinder Bueno. Všichni znáte klasické kávové tiramisu, ale dnes bych vám rád představil verzi v Kinder Bueno, abychom si mohli připravit Kinder Bueno Tiramisu.

Představuji vám ještě lahodnější variantu: Tiramisu Kinder Bueno a Mascarpone ve Verrines! Recept našel online. Touha po regresivním dezertu… Krabice dětí ve skříni… A Bing! Zde jsou přeměněny na hezké malé skleničky na tiramisu.

Jeden z Italů oblíbených dezertů, klasický dezert par excellence, který každý miluje, recept je opravdu jednoduchý. Výsledek je rozplývavý a krémový, přesně tak, jak to máme rádi. Co se týče dětského krému, je to čistý požitek, se kterým vždy všichni souhlasí! Pojďme se společně podívat, jak připravit Tiramisu Kinder Bueno a Mascarpone ve Verrines

Ingredience na 8 velkých sklenic:

– 500 g mascarpone
– 24 dětí
– 6 vajec
– 100 g cukru
– 60 g tekuté smetany
– lžíce sušenek
– kakaový prášek na ozdobu

Příprava: 

Vezměte celá vejce a oddělte bílky od žloutků ve dvou různých nádobách. Žloutky šlehejte s moučkovým cukrem, dokud směs nezbělá. Přidáme mascarpone a vše promícháme.

Zbylé bílky si dejte stranou a ušlehejte je se špetkou soli hodně dotuha. Jemně přidejte bílky do předchozí směsi a dávejte pozor, aby se bílky nerozbily. Dětský krém připravíme tak, že všechnu tekutou smetanu ohřejeme v rendlíku.

Sundejte z plotny, přidejte děti, nechte je rozpustit a míchejte do hladka. Nakrájejte asi třicet lžic sušenek na velikost vašich sklenic. Než je umístíte na dno sklenic, rychle je vhoďte do směsi mléka a čokolády (studená směs, kterou lze vyrobit z čokoládového prášku jako Benco).

Jakmile jsou sušenky naplněné do sklenic, potřete je 2 lžícemi vychlazeného dětského krému. Nakonec nalijte mascarpone směs do horní části sklenice. Na ozdobu posypeme hořkým kakaem. Uchovávejte v lednici alespoň tři hodiny, nejlépe však přes noc.